Váš osud v rukou numerologie

Zářivý příklad životní čísla 1. Navíc číslo součtu je 37, což je číslo osudu a životních zkoušek. Napoleon vzešel z chudých a s velkým úsilím si získal slávu. Ovšem jedničky v numerologii mají často svou ctižádost obrácenou do sebe - příčina jeho zkázy.

Islavní lidé mají svá čísla

  • Slavní lidé s životním číslem 1

Napoleon Bonaparte - narozen 15. 8. 1769 = 37 = 1

Zářivý příklad životní čísla 1. Navíc číslo součtu je 37, což je číslo osudu a životních zkoušek. Napoleon vzešel z chudých a s velkým úsilím si získal slávu. Ovšem jedničky v numerologii mají často svou ctižádost obrácenou do sebe - příčina jeho zkázy (touha mít stále víc a víc).

  • Slavní lidé s životním číslem 2

Allan Edgar Poe - narozen 10. 1. 1809 = 20 = 2

Poe a jeho nejistota. Poeho vibrační číslo 2 stále narušovalo jeh úsilí o sjednocení a harmonii. Poe díky vibracím životního čísla 2 a numerologii žil čas v přepychu a následně v chudobě. Byl schopný a velmi nadaný, ale nejistá dvojka jej nepodpořila.

  • Slavní lidé s životním číslem 3

Královna Viktorie - narozena 24. 5. 1819 = 30 = 3

V celém životě královny Viktorie můžete vidět projevující se vliv čísla 3. Vláda královny Viktorie byla harmonická, znamenala pokrok. Pro královnu Viktorii nebyly důležité ohromné materiální zisky.

  • Slavní lidé s životním číslem 4

Mark Twain - narozen 30. 11. 1835 = 22 = 4

Mark Twain se proslavil svou dokonalou znalostí lidské povahy. Díky životní čtyřce byl upřímný, znám svou praktičností a logikou, charakteristickou pro všechny čtyřky v numerologii.

  • Slavní lidé s životním číslem 5

Napoleon III. - narozen 20. 4. 1808 = 23 = 5

Dobrodruh. Státní převrat vynesl Napoleona na císařský trůn. Jeho náhlý pád a dobrodružný život přináší v numerologii právě životní číslo 5.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19577 (internetovy-magazin.cz#6446)


Přidat komentář