Toyota Aygo

Toyota Aygo byla navržena tak, aby nabídla nezávislost, živou jízdu a svobodu. Dá se říci, že na silnici je Toyota Aygo bojovník (japonská kultura na tom má samozřejmě svůj podíl).

Krása a dynamičnost auta

Design Toyoty Aygo je opravdu nepřehlédnutelný, za což může její dynamický tvar. Ten byl inspirován sportovním tvarem vodních skútrů. Naopak prostorný a jednoduchý interiér Toyoty vystihuje podstatu závodních člunů.

Vybavení autíčka

Toyota Aygo nabízí mnoho prostoru a místa i pro hlavu. V kabině vozu se nachází palubní deska s jedním přístrojem a snadno čitelnými displeji. Sportovní vzhled interiéru doplňuje středový panel, který obsahuje rádio, CD přehrávač s reproduktory a pomocný vstup pro MP3 přehrávač.

Na silnici se budete cítit jako pravý bojovníci

Toyota Aygo byla navržena tak, aby nabídla nezávislost, živou jízdu a svobodu. Dá se říci, že na silnici je Toyota Aygo bojovník (japonská kultura na tom má samozřejmě svůj podíl). Pro jízdu ve městě je toto auto jako dělané, což má na svědomí jeho praktičnost a zároveň možnost snadného zaparkování.

Toyota Aygo je vybavena elektrickým posilovačem řízení, který je v městské dopravě velmi výhodný a v případě nutnosti umožňuje rychlé manévrování. Navíc Aygo nabízí řízení s EPS doplňováno informacemi o rychlosti přímo ze senzorů ABS.

Čtyřhvězdičková bezpečnost z jízdy

V jednom z testovacích programů získala Toyota Aygo čtyři hvězdičky za bezpečnost dospělých pasažérů. Jedna z hlavních vlastností tohoto automobilu je odolná konstrukce, která efektivně absorbuje energii při předních i bočních nárazech.

Toyota Aygo je standardně vybavena bezpečnostními prvky, kterými jsou dva přední airbagy, ABS s EBD a systém varování při nezapnutém bezpečnostním pásu řidiče.

Technické parametry autíčka

Toyota Aygo
Motor: zážehový
Počet válců: 3
Objem motoru: 998 ccm
Nejvyšší výkon: 52kW
Objem nádrže: 35 l
Max. rychlost: 157 km/h
Zrychlení z 0 na 100 km/h: 14,2 s
Spotřeba ve městě: 5,5 l/100 km
Spotřeba mimo město: 4,4 l/100 km
Pohotovostní hmotnost: 905 kg
Nosnost: 285 kg
Rozvor: 2 340 mm
Délka automobilu: 3 410 mm
Šířka automobilu: 1 615 mm
Výška automobilu: 1 465 mm

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19723 (internetovy-magazin.cz#8243)


Přidat komentář