Svatební agentury - Organizace svatby

Pokud se rozhodnete zakoupit si svatební šaty ve svatebním salónu, můžete si zde pořídit i ostatní doplňky jako je svatební závoj či korunka, boty ke svatebním šatům, svatební oznámení apod.

Zajištění šatů

Pokud se rozhodnete zakoupit si svatební šaty ve svatebním salónu, můžete si zde pořídit i ostatní doplňky jako je svatební závoj či korunka, boty ke svatebním šatům, svatební oznámení apod. (je dobré znát alespoň některé ze zvyků a tradic). Prodavačky by k vám měly být vstřícné a do ničeho vás nesmí nutit. V opačném případě je lepší navštívit jiný salón.

 •  Chystáte svatbu? Doporučujeme Vám SVATBYSLUZBY.cz – váš on-line katalog svatebních služeb.

Agentura pro svatby

Svatební agentury dokáží převzít veškeré organizační práce za vás. Zařídí vaši svatbu od A až do Z, tedy vše od termínu svatebního obřadu až po svatební hostinu. Splní vám také speciální přání jako je například ohňostroj. Stačí sdělit vaše představy a požadavky nebo si vybrat z jejich nabídky. Svatební agentura vám hned na začátku vyhotoví přibližný rozpočet na vámi požadované služby, takže máte pod kontrolou i finanční stránku věci. Jakmile je vyhotoven plán svatby, scházíte se s agenturou vždy po určité době zkonzultovat stav příprav a případné změny. Pokud se rozhodnete využít služeb svatební agentury, učiňte tak minimálně tři měsíce před obřadem.

 

 • Andělské svatební studio

  Pokud hledáte pro svou svatbu něco opravdu exkluzivního, navštivte Andělské svatební studio sídlící v Praze. Svatební šaty nejlepších módních návrhářů si můžete půjčit i zakoupit, čas od času dokonce studio pořádá výprodej šatů se slevou až 75%. Studio neustále nabízí nové a nové modely, možnost zprostředkování fotografa či videokameramana, pronajímá limuzíny a mnoho dalšího.

Kde najít agenturu

Existuje spousta webových stránek, kde se dozvíte, jak postupovat v přípravách na svatbu, podle čeho si vybírat svatební šaty, jaké zvyky se na svatbě dodržují apod. Stránky vám mohou pomoci ujasnit si spoustu věcí, například v jakém stylu se vaše svatba ponese.

Modní přehlídky šatů

Svatební veletrhy jsou pro velkou oblibu pravidelně pořádány v mnoha našich městech. Jejich cílem je seznámit veřejnost s firmami, keré nabízí zboží a služby spojené s organizací a zajištěním svatby. Součástí veletrhů je většinou i doprovodný program v podobě workshopů a módních přehlídek. Svatební veletrhy jsou obvykle bezplatné.

 

 • Svatební veletrh v pražském hotelu Diplomat

  Pražský hotel Diplomat pořádal letos již sedmý ročník svatebního veletrhu a tím se zařadil mezi přední české pořadatele svatebních veletrhů. Součástí akce je vždy bohatý doprovodný program.

   

 • Svatební veletrh Brno

  Druhý ročník svatebního veletrh v Brně proběhl v březnu tohoto roku v hotelu Voroněž a další ročník je očekáván je stejném období roku 2007.

 • Svatební veletrh Ostrava

  První svatební veletrh v Ostravě proběhl v březnu tohoto roku v hotelu Imperial. Letos se však nechystá svatební veletrh, ale rovnou dvoudenní svatební festival v Domě kultury města Ostravy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19552 (internetovy-magazin.cz#5761)


Přidat komentář