Profesionální rozvoz květin

Chcete ženu překvapit něčím originálním ale zrovna jí nejste nablízku? Nechte jí poslat květinu. I když se jedná o častý dar, který ženy dostávají, tak pro mnohé je květina cennější než šperk, protože má v sobě více symboliky lásky.

Proč jsou květiny tak oblíbené?

Říká se, že ženy ocení každý dárek, který bude symbolizovat, že si na ně někdo vzpomněl. Květina je častým dárkem, který ženy dostávají, ale přesto nespadá do oblasti klišé, jednoduchosti a nevypovídá o darovateli, že by byl bez nápadu. Je to asi tím, že existuje několik druhů květin, jež jsou velké, střední a malé (jen si vzpomeňte, jak vás rozzáří svazek prvních jarních sněženek) a různě barevné.** Květiny** v sobě mají ušlechtilost, a i když je třeba růže jakoby sázkou na jistotu, tak se obdarovaná osoba neurazí, že květinu dostala.

Kytky v sobě mají určité poselství lásky. Tím, jak jsou vykvetlé, pestré a tvarově zajímavé, tak evokují hojnost, radost a štěstí. I když jejich efekt nevydrží navěky (jsou ale lidé, kteří si květiny od zvláštních darovatelů nechávají usušit), tak mnohdy potěší více než kousek oblečení nebo šperk. S tím se totiž nemusíte trefit do vkusu, ukazujete tak na přísnou materiálnost věci a drahým výrobkem můžete dát najevo, že si někoho tzv. kupujete. Darovaná květina je ze své podstaty čistá, nezáludná a vyjadřuje symboliku díků a lásky.

Rozvoz květin

Květinářství nabízí profesionální rozvoz květin, které si předem objednáte. Tento obchod rozváží květiny od pondělí do neděle a také o svátcích. Danou květinu si můžete vybrat na internetových stránkách nebo důkladně popsat své specifické požadavky. Když má někdo narozeniny, svátek, ženě se narodí dítě, jiná absolvuje promoci, nabízí se i oslava výročí, Valentýna, MDŽ, pracovního úspěchu, ale také i ty nemilé stránky, jako je něčí úmrtí. Ve všech případech můžete poslat květinu, pokud víte, že nebudete s danou osobou nebo se daný den uvidíte později, ale vy ji chcete překvapit už nyní a telefon vám přijde neosobní.

Rozvoz květin

Proč využívat této služby, když je květinářství na každém rohu, jaké jsou možnosti této služby nebo co všechno si lze objednat?

Rozvoz květin - výhody

Asi začneme hned od poznámku v předchozí větě –** proč si objednávat květiny na dovoz**, když je bezpočet květinářství, kam můžete zajít? Jednak ne každé květinářství má kvalitní a pěkné rostliny. Kolikrát se vám stalo, že na poslední chvíli jste doběhli do nějakého obchodu a tam měli zvadlé květiny bez života? Je proto lepší se pojistit tam, kde víte, že mají pěkné, kvalitní a vkusné vazby. Když nakupujete na internetu, tak vybíráte v pohodlí a máte jistotu, že květina bude čerstvá. Personál obchodu totiž vezme na vědomí, že byla učiněna objednávka na určitý den, a tak bude počítat s čerstvostí květiny.

Výhodu je pak samozřejmě řešení v případě okolnosti dané situace. Když nejste zrovna u dané osoby, tak jí můžete poslat květinu alespoň takto na dálku. Nebo se uvidíte až večer, kdy se chystáte na romantickou večeři, ale vy chcete ženu ještě před tím nějak překvapit. Rovněž tento proces funguje i v případě usmiřování, kdy nechcete čekat, až se uvidíte později a alespoň takto vyjádříte smířlivé gesto. Tato služba se hodí i v těch smutných chvílích života, kdy třeba jdete na smuteční obřad, kam předem objednáte květinu. Tu už můžete rovnou nechat i dovézt, pokud třeba nemůžete přepravit vazbu sami.

Rozvoz květin – typy květinových vazeb

Pro klasické příležitosti se využívají nápadité a rozličné vazby, které si konvenují jak barevně, tak i výběrem rostlin. Dejte dané osobě květinu, kterou má ráda, nebo ji překvapte rostlinou, která se často nedává. Pokud chcete být nápadití, tak můžete zvolit i formu květiny v květináči, ty se rovněž dávají dárek, jen to není tak časté.

Velkým tématem jsou květiny svatební a to se jedná jak o květinu pro nevěstu, kterou pak podle zvyků hází do dámské části hostů. Stejně tak se ale květinami aranžuje např. catwalk, altánek nebo interiér, kde je hostina. Nezapomínejte ani na svatební auta, kterým nechybí tato ozdoba.

Na různé zdobení můžete využít i příležitost večírku nebo narozeninové party. Květinu můžete nechat dovézt i jako překvapení, i když na oslavě jste přítomní a dovoz bude jako dárek.

Pak se nabízí i vtipná obměna vazby, což může být i výše zmíněná „uzeninová květina". Ta se hodí asi nejčastěji v případě, kdy je do osoby darovaného zasazen i muž. Pokud máte rodiče, kteří slaví několika desetileté výročí, tak do květiny pro ženu dáte rostlinu a pro muže tam vtipně vložíte klobásu, párek nebo salám. S květinou můžete nechat doručit i dárkový koš, ale tohle je tak trochu jeho jemná obměna.

Rozvoz květin – možnosti

Až si budete objednávat květinu, tak to učiňte alespoň den nebo dva dopředu. Zajistíte si tak, že budou dostupné různé části vazby (druh květiny, zelené zdobení, jiné zdobení apod.) a navíc si tím pojistíte čerstvost květu.

Květinu můžete nechat dovézt na vámi určené místo v určitý čas, kdy to bude nějak klíčové nebo budete vědět, že daná osoba bude na místě. Můžete tak nechat poslat květiny své ženě nejen domů, ale třeba ji překvapit i v kanceláři. Jistě to bude pro ni rozptýlení dne.

Výhodu rozvozu je i to, že pokud se nechcete vláčet s objemnějšími vazbami (na svatbu, na pohřeb apod.), tak vám firma doveze danou květinu až na místo.

Darovaná květina je vždy vhodným dárkem, když nevíte, co především ženám dát. Ale když už jsme se dotkli toho generového rozdílu, tak pokud jste žena, můžete také muže originálně překvapit květinou. Jsou pánové, kteří třeba rádi pěstují pokojové květiny, tak mu můžete dát obměnu v květináči. I vazba, která bude decentní a ne v příliš ženských barvách, může být darem pro muže. Dělá se to tak, ale pravda jen velmi zřídka. Proto ale můžete být originální a překvapit svého partnera.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23915 (topprodukt.cz#496)


Diskuze a zkušenosti

Markéta Šťastná | 21.06.2012 12:53
Krásná práce! V květinářství Klosovi jsem si nechala udělat už mnoho květinových vazeb a vždy jsem byla maximálně spokojena. Nechodím nikam jinam. Opravdu krásná práce!


Přidat komentář