Piráti z Karibiku 2

Je to totiž především Depp, kdo Piráty z Karibiku koření svým hereckým výkonem. Určit, čemu nejvíce se podobá jeho Jack Sparrow, je totiž úkol hodnýdetektiva, protože Deppova role kolísá někde mezi romantickým hrdinou a sjetým bezdomovcem.

Piráti z Karibiku 2

První díl Pirátů z Karibiku, Prokletí černé perly, vznikl v roce 2003 a zřejmě se svým zaměřením, obsazením a načasováním, nemohl lépe trefit do momentální situace ve filmovém světě.

Dobrodružný a napínavý film, kterému nechybí akce, trochu kostlivců pro vyděšení a především vtip (i když milovník anglického suchého humoru asi plakal v koutku), už v kinech dlouho nebyl.

Co můžete očekávat od filmu

A především se opravdu vyvedl výběr hlavních představitelů Pirátů z Karibiku. Kráska Keira Knightley přilákala mužskou část publika, Orlando Bloom, který v té době zaznamenal svůj raketový průnik mezi herecké celebrity, přitáhl ženy a dívky a Johnny Depp ten zbytek a ještě někoho navíc.

  • Piráti z Karibiku - další „podivná” role Johnnyho Deppa

    Je to totiž především Depp, kdo Piráty z Karibiku koření svým hereckým výkonem. Určit, čemu nejvíce se podobá jeho Jack Sparrow, je totiž úkol hodný detektiva, protože Deppova role kolísá někde mezi romantickým hrdinou a sjetým bezdomovcem. Ale v obou polohách mu to jde překvapivě výborně.

Charakteristika filmu

Zadání pro druhý díl Pirátů z Karibiku bylo zřejmě průzračně jasné. Vytvořit variaci na původní film, pokud možno se příliš neopakovat, moc neevokovat jiné podobně zaměřené filmy (nejvíce se skloňuje třeba Indiana Jones) a udělat vše rychlejší, bombastičtější, romantičtější, děsivější, efektnější a ještě na první pohled přitažlivější a zábavnější.

  • Piráti z Karibiku 2 jsou především velkolepá zábava

    Povedlo se, tedy na ten první pohled určitě. Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže je opravdová podívaná v hollywoodském duchu, které nechybí žádná dobrodružná proprieta, která nám však kromě těch pár šermovaček a nějakých těch zmutovaných postav má přinést jediné - relax a vypnutí mozku.

  • Třetí díl Pirátů z Karibiku už se chystá

    A taky přináší takový konec, aby příští rok mohl Jack Sparrow vyplout na další nebezpečnou misi. V té letošní se musel osvobodit od úpisu, na kterém svou vlastní krví stvrdil večné služby kapitánovi lodi Bludný Holanďan Daveyi Jonesovi. A tento muž s chobotnicí místo tváře Jackovi duši jen tak nenechá.

Čím byl inspirovám film

Trojka Pirátů z Karibiku se točila paralelně s letošním pokračováním (po vzoru Matrixu) a už teď tedy její tvůrcí vědí, jak a kam se pootočí kurs celé této vypečené plavby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19746 (internetovy-magazin.cz#8345)


Přidat komentář