Parfémy

Stejný parfém voní na každém trochu jinak. Před samotnou koupí vždy vyzkoušejte jak parfém voní právě na vaší pokožce. Nejlepší jsou místa, kde tepe krev. Vyvarujte se koupi parfému, který vám voní na někom jiném, dokud jej sami na sobě nevyzkoušíte.

Parfém

Stejný parfém voní na každém trochu jinak. Před samotnou koupí vždy vyzkoušejte jak parfém voní právě na vaší pokožce. Nejlepší jsou místa, kde tepe krev (např. na vnitřní straně zápěstí). Vyvarujte se koupi parfému, který vám voní na někom jiném, dokud jej sami na sobě nevyzkoušíte.

Dle nálady a období

Dnes již neplatí, že by si měl člověk vystačit s jednou vůní na celé roky. Jsou parfémy denní i večerní. Vůně pro volný čas a jiné do zaměstnání.

Jak se voňat

Příliš mnoho parfému působí vulgárně, až nepříjemně. Proto je vždy dobré mít u sebe malou lahvičku vůně, kterou právě používáte. Je lepší voňavost během dne dávkovat, než aplikovat jednu velkou dávku parfému ráno.

Lhůta parfému

I parfém má svou životnost. V originálním neotevřeném balení vydrží parfémy i několik let. Po otevření jej však nevystavujte dennímu světlu a vyšším teplotám, potom vám flakon parfému vydží půl roku i déle.

Druhy parfémů

Jsou různé druhy parfémů, ale podle základního složení se dělí na orientální, květinové, chyprové fougerové, levandulové či citrusové vůně.

Parfém - aplikace

Marilyn Monroe se pravidelně na noc "oblékala" do svého parfému aplikací na ušní lalůček. Dobře totiž věděla, že se vůně nosí hlavně tam, kde je pod pokožkou nejvíc tzv. krevních vlásečnic.

Parfém aplikujte na místa pod kolena vnitřní stranu zápěstí, do loketního důlku nebo právě na ušní lalůček. Dalšími doporučenými místy jsou výstřih, vlasy, či lem sukně. Muži mohou parfém aplikovat také zespodu na cíp kravaty.

Nebezpečné letní parfémy

Některé parfémy mohou v létě ve spojení se slunečními paprsky vytvořit na pokožce nehezké a trvanlivé skvrny.

Nejen v létě zkuste náš tip na nejsmyslnější způsob aplikace parfému - nastříkejte parfém do vzduchu a projděte se "voňavou mlhou". Provoníte se celá a přitom velmi jemně a decentně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19618 (internetovy-magazin.cz#7261)


Přidat komentář