Modní záležitost - tetování

Tatér si nejprve připraví místo,kde tetování přijde - očištění, desinfekce, popřípadě oholení. Poté obtiskne motiv. Do tetovacího strojku musí dát sterilní jehlu, kterou by měl před Vámi vytáhnout ze sterilizačního obalu.

Tetování

Tetování není o módě, ale o stylu. Móda se může kdykoliv změnit, narozdíl od Vašeho tetování.

Příprava tetování

Tatér si nejprve připraví místo,kde tetování přijde - očištění, desinfekce, popřípadě oholení. Poté obtiskne motiv. Do tetovacího strojku musí dát sterilní jehlu, kterou by měl před Vámi vytáhnout ze sterilizačního obalu. Během tetování se místo oplachuje destilovanou vodou. Když je tetování hotové, omyje se antibakteriálním mýdlem, opláchne, osuší, potře mastí a zakryje.

Tetování a péče o pokožku

Dvě hodiny po tetování odstraňte krytí a tetování omyjte vlažnou vodou a antibakteriálním mýdlem. Po osušení aplikujte na tetované místo vrstvu hojivého krému. Ten pak aplikujte dvakrát denně po dobu dvou týdnů.

Léčení kůže

Hojení trvá od 5 dní do 3 týdnů. Během tohoto období se nedoporučuje delší koupání, návštěva solárií a sauny. Na tetování se Vám vytvoří stroupky, ty nestrhávejte a tetované místo neškrábejte.

Jak se dá odstranit tetování

Tetování se odstraňuje pomocí laseru což je velice nákladná záležitost. Ne vždy máte zaručeno, že tetování se povede odstranit kompletně a beze stop.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19645 (internetovy-magazin.cz#7659)


Přidat komentář