Lamborghini

Normální pozemšťan jen těžko našetří na superautomobil značky Lamborghini. Svůj sen si ale můžete splnit alespoň částečně – v této značce se totiž vyrábí i notebooky, pouzdra pro iPod, hodinky, toaletní vody nebo třeba peněženky.

Lamborghini

O vozech značky Lamborgini si může většina z nás nechat zdát. Majitelé těchto vozů musí složit pěkný balík, aby jim Lambo mohlo říkat pane. Patří mezi ně úspěšní podnikatelé, fotbalisté, celebrity. Lambo vlastní např. David Beckham, zpěvačka Pink nebo náš český fotbalista Tomáš Řepka. Majitelé těchto bouráků jsou milovníky rychlých aut, kterým dělá zatraceně dobře být středem pozornosti.

Život dle Lamborghini

Normální pozemšťan jen těžko našetří na superautomobil značky Lamborghini. Svůj sen si ale můžete splnit alespoň částečně – v této značce se totiž vyrábí i notebooky, pouzdra pro iPod, hodinky, toaletní vody nebo třeba peněženky.

Bomba na trhu

Díky spojení firem Lamborghini a počítačové firmy ASUS vznikly dva naprosto luxusní notebooky – ASUS Lamborgini VX1 a ASUS Lamborghini VX2. Stejně jako skutečné Lamborghini jsou oba kousky k dostání v černé nebo žluté barvě. Sportovní vzhled podtržený zrcadlově lesklým povrchem a vysokým výkonem jsou tím pravým ztělesněním Lamborgini stylu. Také cena těchto notebooků je v pravém Lambo stylu – okolo 90 tisíc korun.

Luxusní hodinky

Luxusní hodinky z kolekce Tonino Lamborgini dají vašemu okolí znát, že máte styl. Hodinky jsou vyrobeny z nerez oceli, s datumovkou, často také s chronografem. Jsou vodotěsné, s kovovým páskem. Cena se pohybuje okolo 5 000 Kč.

Luxusní vůně

Vyznáváte luxus a rychlou jízdu, umíte si život užívat? Váš postoj pak nejlépe vyjádří toaletní voda Lamborgini. Za koktejlem citrusu, dřeva a koření se otočí každá žena.

Luxus bez hranic

Pod jménem Lamborgini najdete i pouzdra pro iPod, vysoce kvalitní, z černé, šedé nebo béžové kůže. Stejně kvalitní jsou pouzdra pro fotoaparáty. Lamborgini jsou také luxusní pera, tašky, pánské peněženky. Lamborgini, to je luxusní styl bez hranic.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19654 (internetovy-magazin.cz#7827)


Přidat komentář