Kámasútra

Kámasútra je složena ze dvou slov. Kama je označení pro hinduistického boha lásky. Sutra znamená návod nebo učebnici. Originál knihy je velmi obsáhlé dílo, které váží několik kilogramů. Dnes naštěstí existuje mnoho podob moderního zpracování knihy.

Kamasutra nenabízí jen umění lásky a rozkoše

ale také vzájemné pochopení a sladění přání a tužeb, pochopení intimního chování. Naučíte se lépe vnímat rozkoš i vjemy, o které jste dosud přícházeli.

Kámasútra - podstata knihy

Hlavní myšlenkou knihy je názor, že sex je jednou z nejhezčích součástí života, a proto bychom se za své intimní touhy neměli stydět. Podle Kámasútry je tajemstvím kvalitního milování co nejčastější střídání poloh.

Kámasútra - kniha

Kámasútra je složena ze dvou slov. Kama je označení pro hinduistického boha lásky. Sutra znamená návod nebo učebnici. Originál knihy je velmi obsáhlé dílo, které váží několik kilogramů. Dnes naštěstí existuje mnoho podob moderního zpracování knihy. Kresby poloh jsou nahrazeny fotografiemi a dobře pochopitelným popisem. 

Kniha obsahuje stovky návodů a rad

jak si obohatit intimní život. Začíná od letmých pohledů a doteků, pokračuje polibky a končí u samotného styku. Ukazuje, jak si užít milování od prvního pohledu až k samotnému spojení. Autorem Kámasútry je Vátsjájana Mnich.

Kámasútra a její části

  1. Úvod (o smyslu života, správném zařízení domu, společenském chování, které ženy jsou vhodné a nevhodné pro kterého muže, namlouvání apod.)
  2. Milování (druhy lásky, objetí, polibky, škrábání, kousání, polohy a způsoby milování, bití, výkřiky a vzdechy, milostná předehra, milostné hrátky, druhy souloží)
  3. Panny (o zásnubách a sňatku, dvoření a projevy citů, jak si získat pannu, jak si má panna získat muže, druhy sňatků)
  4. Manželky (o mnohoženství, správném chování manželek a spolumanželek)
  5. Paní (jak svést ženu, jak si uhájit manželku apod.)
  6. Kuběny (kuběny jsou indické prostitutky)
  7. Rady (lektvary a nápoje lásky, recepty pro zvětšení pyje apod.)

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19590 (internetovy-magazin.cz#6582)


Přidat komentář