Kam na dovolenou - Západní Čechy

Údolní nádrž Skalka leží západně od Chebu na řece Ohři, nedaleko lázeňského města Františkovy Lázně. Nachází se v plochém, zalesněném a chráněném údolí. Má dobré podmínky pro sportovní rybolov a provozování téměř všech druhů vodních sportů.

Kam na dovolenou - Vodní nádrž Skalka

Údolní nádrž Skalka leží západně od Chebu na řece Ohři, nedaleko lázeňského města Františkovy Lázně. Nachází se v plochém, zalesněném a chráněném údolí. Má dobré podmínky pro sportovní rybolov a provozování téměř všech druhů vodních sportů. Najdete tu i rekreační lodní dopravu, k dispozici je i půjčovna loděk a sportovního vybavení.

Kam na dovolenou - Vodní nádrž Jesenice

Vodní nádrž Jesenice se nachází nedaleko Chebu. Patří mezi nejznámější a turisticky nejvyhledávanější přehradu s mimořádně čistou vodou. Dobré podmínky zde naleznou milovníci koupání i příznivci surfování, jachtingu a potápění. Na své si přijdou i ti nejmenší, třeba na vodním tobogánu nebo v dětském koutku.

Kam na dovolenou - Vodní nádrž Nechranice

Vodní nádrž Nechranice leží mezi historickými městy – Kadaní, Chomutovem a Žatcem. Vyznačuje se nejdelší sypanou hrází ve střední Evropě dlouhou 3 280 metrů. Jedná se o vhodnou lokalitu pro pohodovou rekreaci, rybolov a vodní sporty. Najdete zde i jachtový klub. Vstup do vody je z malých písčitých, nebo kamenitých pláží.

Kam na dovolenou - Vodní nádrž Horka

Nádrž se nachází na řece Ploučnici. Výška hráze dosahuje 6 metrů a vodní rozloha je téměř 70 hektarů. Horka se nachází v těsné blízkosti obce Stáž pod Ralskem a je využívána k rekreaci, ale především k vodnímu lyžování. Nachází se zde vlek na vodní lyže, který si můžete sami vyzkoušet.

Kam na dovolenou - Vodní nádrž Hracholusky

Údolní rekreační nádrž na řece Mži leží v půvabné krajině západně od Plzně. Hracholusky mají vlastní veřejnou lodní dopravu a oblíbené jsou především mezi příznivci windsurfingu, plachtění či veslování. Celková délka přehrady je cca 17 km. Vodní nádrž je i hojně využívána pro potápění.

Kam na dovolenou - Koupaliště Rolava

Koupaliště Rolava leží ve volné přírodě v městské čtvrti Karlových Varů. V areálu jsou tenisové kurty, lezecká stěna, dětská skluzavka a tobogán. Pláže jsou písčité a travnaté, s pozvolným vstupem do vody.

Kam na dovolenou - Koupaliště Michal

Koupací oblast leží v blízkosti města Sokolov. Pravý břeh slouží jako koupací místo široké veřejnosti, vybavenost zde není, na levém břehu je umístěn komplex s nejrůznějšími službami – především nechybí tobogán a skluzavka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19571 (internetovy-magazin.cz#6232)


Přidat komentář