Image=auto

Automobil hodně vypovídá o charakteru svého majitele. Pokud vlastníte přepychový vůz, toužíte po moci a vyšším postavení. Můžete jím ale také zakrývat své pocity méněcennosti.

Jak si lidé vybírají auta?

Zatímco ženy se při koupi automobilu zajímají hlavně o design, bezpečí a pohodlí vozu, muži vyžadují silný motor a dobré jízdní vlastnosti. Automobil je pro nás zdrojem zábavy, dobrodružství, prestiže a někdy také doplňkem k chybějícímu sebevědomí. V BMW se přece jen cítíme lépe než v ojeté Škodovce. Řídit pro nás znamená ovládat.

 

První automobil je něco jako splněný dětský sen. Nejraději bychom si rovnou koupili nejnovější model superautomobilu Lamborghini, ale ne každý je majitelem tak tučného konta, a tak nakonec skončíme v méně okázalém, ale za to spolehlivém plechovém miláčkovi, do jehož oprav a zdokonalování jsme ochotni vrážet nemalé částky.

Co bude vypovídat Vaše auto o Vás

Automobil hodně vypovídá o charakteru svého majitele. Pokud vlastníte přepychový vůz, toužíte po moci a vyšším postavení. Můžete jím ale také zakrývat své pocity méněcennosti. Pokud jste mužem středního věku, ale koupil jste si vůz oblíbený u mladé generace, vyjadřujete tím touhu zůstat mladý. Pokud máte naopak rád starší značky nebo dokonce historické kousky, řídíte se stále stejnými principy a možná se nedokážete odpoutat od vlastní minulosti.

 

Muži, kteří mají ve voze vždy uklizeno jsou spolehliví a působí na ženy velmi seriózně. Pokud tedy vyrážíte na rande, sjednejte ve voze pořádek alespoň pro tentokrát!

Dle barvy poznáte majitele

O majiteli vozu vypovídá nejen typ automobilu, ale i barva. Převládá-li na vašem automobilu více barev, svědčí to o vaší hravosti, spontánnosti, ale také nechuti vzít zodpovědnost do vlastních rukou.

 • Bílá

  U majitelů bílých automobilů stojí na prvním místě morálka a dobrá pověst. Snaží se být dobrými lidmi, jsou otevření a upřímní.

 • Černá

  Pro černý automobil se většinou rozhodují svéhlaví lidé schopní jít proti proudu, jen aby dosáhli svého. Mají sklony k tajnůstkářství.

 • Šedá

  Majitelé šedých vozů si přejí být nenápadní, touží žít v klidu a bojí se sporů. Jsou to nejistí a velmi opatrní lidé.

 • Stříbrná

  Stříbrná vyjadřuje odstup, neochota nebo strach připustit si někoho k tělu. Zároveň je zde touha po mimořádnosti.

 • Zlatá

  Majitelé zlatých vozů touží po přepychu a uznání, chtějí se dostat výsluní. Jejich výbornými vlastnostmi jsou štědrost a velkorysost.

 • Žlutá

  Žluté auto na svého majitele prozrazuje touhu po moderním stylu života a jeho optimistický přístup k životu.

 • Oranžová

  Oranžový automobil vlastní dynamičtí a spontánní lidé se sklony k hektice.

 • Béžová

  Béžový automobil vlastní nenápadní lidé – snílci.

 • Hnědá

  Hnědá patří požitkářům a pohodářům, kteří nemají rádi konflikty.

 • Červená

  Červený bourák zrcadlí vitalitu, touhu po úspěchu a uznání. Majitelé těchto vozů jsou rádi středem pozornosti. V kritických chvílích dokáží být nepříjemní až agresivní.

 • Fialová

  Fialová patří přemýšlivým lidem se zájmem o vše tajemné. Jsou mezi nimi také umělci a baviči.

 • Světle modrá

  Světle modrý vůz obvykle řídí bezstarostní lidé, kteří neradi cokoliv řeší. Mohou mít sklony k flegmatismu.

 • Tmavě modrá

  Tmavé modré vozy patří lidem, kteří jsou spokojeni sami se sebou, nevyhledávají konflikty a sami poskytují bezpečí.

 • Zelená

  Pro zelený automobil se obvykle rozhodují klidní až pasivní lidé, kteří nemají rádi násilí a bojí se konfliktů. Na druhé straně vynikají empatií a schopností případné spory urovnávat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19667 (internetovy-magazin.cz#7884)


Přidat komentář