Hyundai Accent

Hyundai Accent je nabízen ve třech verzích. Kromě dvojice zážehových čtyřválců 1,4 a 1,6 litru je třetí pohonnou jednotkou v nabídce vznětový motor, jehož objem je 1,5 litru.

Prostor a vybavení auta

A podobně je tomu i u nás. Obliba těchto malých sedanů spočívá v tom, že za poměrně malé peníze dostanete tvar klasického automobilu spolu s objemově velkým zavazadlovým prostorem. V případě Hyundai Accent má zavazadlový prostor velikost 390 litrů.

Co se týče prostoru v interiéru, ten nijak nevybočuje z parametrů dané kategorie. Znamená to tedy, že žádný z cestujících, ovšem pokud nesedí vzadu uprostřed, nijak výrazně nestrádá.

Model Accent učinil v oblasti zpracování a kvality použitých materiálů v interiéru velký pokrok. I když světlé provedení není zrovna nepraktičtější, působí důstojně.

Vkus automobilu

U designu se výrobci zaměřili na masový vkus a v bocích automobil poněkud zaoblili. Má poněkud nápadnou příď, zbytek auta pak zdobí předvídatelné tvary s módní kulatou střechou.

Výběr motorů

Hyundai Accent je nabízen ve třech verzích. Kromě dvojice zážehových čtyřválců 1,4 a 1,6 litru je třetí pohonnou jednotkou v nabídce vznětový motor, jehož objem je 1,5 litru.

Přibližná cena auta

Základní cena Hyundai Accent s motorem 1,5 CRDi je 334 900 Kč s poměrně bohatou výbavou: antiblokovací systém ABS + EBD, airbagy řidiče a spolujezdce, výškově nastavitelný volant, posilovač řízení, palubní počítač, manuální klimatizace, přední mlhovky, elektricky ovládaná okna, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, alarm, imobilizér, dálkově ovládané centrální zamykání aj.

Technické parametry

Motor
Typ motoru: př. vznět
Válce / ventily: 4 / 4
Zdvihový objem (ccm): 1493
Nejvyšší výkon (kW / ot./min): 81 / 4000
Nejvyšší toč. moment (Nm / ot./min): 235 / 1900 - 2700
Provozní vlastnosti
Maximální rychlost (km/h): 176
Zrychlení 0 - 100 km/h (s): 11,5
Spotřeba ve městě (l/100 km): 5,6
Spotřeba mimo město (l/100 km): 4
Spotřeba kombi (l/100 km): 4,6
Rozměry a hmotnosti
Objem nádrže (l): 45
Pohotovostní hm. / nosnost (kg): 1205 / 445
Rozměr pneumatik: 185/65 R14

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19689 (internetovy-magazin.cz#7996)


Přidat komentář