Další metoda numerologického výpočtu

Numerologická mřížka slouží k uspořádání jednotlivých čísel datumu narození do plochy nad sebou i vedle sebe. Některých čísel bude v učitých políčcích více, v některých se neobjeví číslo žádné.

Numerologická mřížka

Numerologická mřížka slouží k uspořádání jednotlivých čísel datumu narození do plochy nad sebou i vedle sebe. Některých čísel bude v učitých políčcích více, v některých se neobjeví číslo žádné. Každé políčko má určitý význam a počet čísel v něm obsažených vypovídá o našich schopnostech i dispozicích.

Numerologická mřížka vypadá takto:

3 6 9
2 5 8
147

Numerologická mřížka – jak zjistit tu svou

Načrtněte si prázdnou mřížku 3 x 3 políčka a vpisujte postupně svá čísla do polí, kam patří. Nula se nezapisuje, ale posiluje číslo předchozí, takže pokud jste se narodili např. 20. 1. 1950, číslo dvě zapíšete do políčka dvakrát. Mřížka vám ukáže, kolikrát vaše datum obsahuje jednotlivá čísla. Ta čísla, která převládají vypovídají o vašich nejsilnějších schopnostech. Chybějící čísla vás naopak upozorňují na vlastnosti, které vám chybí a na kterých by jste měli zapracovat.

Př.: datum narození 3. 6. 1952

3 6 9
2 5 
1  

Význam jednotlivých políček

1

inteligence, vnímání svého Já (ve velké míře, tj. tři a více, znamená jednička egoismus)

2

intuice, schopnost vcítit se, cit, srdečnost (ve velké míře citová závislost)

3

komunikace, tvořivost, energie, mentální postřeh (ve velké míře agresivita)

4

zručnost, pracovitost, praktičnost, asertivita (ve velké míře pracovní fanatismus)

5

vášeň, vůle, citová hloubka, kontakt s lidmi, aktivita (ve velké míře impulzivnost a roztěkanost)

6

harmonie, rodina, schopnost ocenit krásu a lásku, obchodní schopnosti (ve velké míře sexuální úchylky)

7

emotivnost, spontánnost, pochopení, účast, schopnost překonávat překážky (ve velké míře hrozí závislosti)

8

logické myšlení, intelekt, odpovědnost, materialismus, moc (ve velké míře získávání cílů za každou cenu)

9

analytické schopnosti, duchovno, universalismus (ve velké míře idealismus až bláznovství)

Roviny energie

Numerologická mřižka se nepoužívá jen k výše popsaným dedukcím. Zkoumá také tzv. roviny energie (např. 1, 2, 3 - rovina fyzická, 2, 5, 8 - rovina emocí apod.). Ale o tom až v dalším článku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19574 (internetovy-magazin.cz#6387)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat