Cestování - Las Vegas

Většina lasvegaských automatů je řízena počítači. Oblíbené hry jako je ruleta, blackjack nebo poker zde ale naštěstí zůstaly. Dnes zde najdete kopie světových metropolí, hradů, pyramid a sopek.

Historie a rozvoj města

Rozvoj města nastal po dokončení železnice mezi Los Angeles a Salt Lake City. K největšímu rozmachu však došlo po legalizaci hazardních her v Nevadě v r.1931. Místem skutečného začátku Las Pegas je Fremont Street, která byla založena už v roce 1905. O rok později zde byl otevřen první hotel, hotel Nevada. Na tehdejší poměry byl nezvykle luxusní. Dnes se hotel jmenuje Golden Gate. Po založení prvních hotelů a kasin se spustila vlna zakládání dalších.

Současnost

Většina lasvegaských automatů je řízena počítači. Oblíbené hry jako je ruleta, blackjack nebo poker zde ale naštěstí zůstaly. Dnes zde najdete kopie světových metropolí, hradů, pyramid a sopek. To vše netvoří nic jiného než lákavé tváře hotelů a kasin. Městem vede široká pěší zóna. Světelná show vytváří úchvatné divadlo a láká návštěvníky dovnitř všech kasín a restaurací. Las Vegas je nejrychleji rostoucí město na americkém západě. Slávu původního centra města dnes překonává luxusní ulice Strip, kde každoročně zavítají miliony návštěvníků a další miliony zde utratí. Právě na bulváru Strip najdete piráty, sopky, egyptskou pyramidu, antický palác a repliky staveb světových metropolí.

Vyžití a zábava

Kromě všech těch kasin a hotelů zde najdete i horské dráhy, žraločí a delfíní akvarium, obrovské fontány a mnohé další. Součástí mnoha kasín jsou samostatná nákupní městečka.

Továrna na čokoládu

Z Las Vegas pochází dokonce i tyčinka Mars, Milky Way a M&M`s. Továrnu na tyto čokoládové pamlsky založil Ethel Mars a dodnes stojí na předměstí. Továrnou prochází prosklená chodba, přes kterou můžete sledovat celý výrobní proces. Ještě teplou čokoládu můžete ochutnat nebo případně zakoupit. Továrnu obklopuje kaktusová zahrada, kde si můžete dobrotu vychutnat v klidu.

Celebrity

Las Vegas je také místem slavných legend jako byl např. Frank Sinatra nebo Elvis Presley.

Rychlo svatby

Las Vegas je město rychlých sňatků. Téměř každé kasino má svou kapli a oddat se můžete nechat i ve středověkých kostýmech. Oženila se zde spousta známých osobností Elvise Presleyho nevyjímaje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19606 (internetovy-magazin.cz#7016)


Přidat komentář