Bez čeho se nevěsta neobejde - Svatební šaty

Máte-li velmi štíhlou postavu, která sice vypadá úžasně v úzkých bokovkách, neznamená to ještě, že je jedno jaký typ svatebních šatů zvolíte. Nesmíte přece vypadat až příliš vyhuble.

Jak vybrat svatební šaty

Máte-li velmi štíhlou postavu, která sice vypadá úžasně v úzkých bokovkách, neznamená to ještě, že je jedno jaký typ svatebních šatů zvolíte. Nesmíte přece vypadat až příliš vyhuble.

Pro vás jsou nejlepší šaty s lehce vycpaným korzetem a netradičním zdobením (perličky a korálky odvedou pozornost od nepříliš vyvinutého hrudníku) a sukní do áčka v hladkém stylu. Pokud jste vyšší postavy, můžete si dovolit ke svatebním šatům i dlouhou vlečku.

Naopak se vyhněte korzetům, které vás příliš stáhnou a úzké sukni, které ještě více zdůrazní chlapecké boky.

Svatební podvazky

Navštivte eshop TopSilonky.cz a vyberte si nejkrásnější svatební podvazky.

Když čekáte miminko před svatbou

Pokud se svou postavou obvykle nemíváte problém a oblečení vám padne jako ulité, stačí vyřešit vystouplé bříško. Vdávat se těhotná není žádná ostuda a i vy můžete být sexy nevěstou.

Za bříško se nemusíte stydět, jen pro pohodlí vaše i pro děťátko bude lepší, když zvolíte empírový střih svatebních šatů. Nikde vás nebude nic tlačit ani škrtit.

Nikdy se nestahujte do korzetu a neoblékejte si úzké svatební šaty. Také zapomeňte na boty na vysokém podpatku, otékaly by vám nohy.

Konfekce pro plnoštíhlé

Co se týče konfekce, mají baculky vždycky problém. Když se k baculatosti přičte ještě malý vzrůst šaty se volí velmi těžko, natož svatební.

Ale nemusíte zoufat. Pořiďte si vysoké podpatky nebo boty na velkém klínu. Aby vám sukně nebyla příliš dlouhá, vezměte si pod svatební šaty spodničku s obručí. Ruce si můžete zakrýt závojem nebo bílou šálkou.

Vzdejte se šatů na tenká ramínka a ani široká bohatá sukně pro vás není to pravé. Tabu by pro vás měly být všechny úzké róby obepínající postavu.

Velké prsa nejsou problém pro svatební šat

Máte-li široká záda a velká prsa, jen tak nějaké svatební šaty vám nepadnou. Možná vám sednou na bocích a v pase, ale přes prsa je prostě nedopnete.

Šitý přímo na míru je pro vás korzet se šněrovačkou. Umí stáhnout tam, kde zrovna potřebujete. Pro zamaskování širokých zad zvolte střich svatebních šatů s malými rukávky.

A co si nikdy neoblékat? Šaty bez ramínek - nepolichotí ani vašim ňadrům, ani větším ramenům. Pro jistotu se vyhněte i velkým výstřihům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19628 (internetovy-magazin.cz#7477)


Přidat komentář