Taxi 4

Velitel policie má pořád sklony k velkolepému plánování, Emilovi narostla bujná kštice a Daniel se neustále prohání po ulicích šílenou rychlostí. I když jeho nový Peugeot nevypadá tak sportovně jako v předchozích verzích.

Charakteristika filmu

Věřte nebo ne, ale staří známí se vracejí. Navíc Peugeot vyrobil novou modelovou řadu a potřebuje jí zviditelnit. Tak proč nespojit příjemné s užitečným a opět se nevydat do Marseilles, kde se na první pohled vůbec nic nezměnilo.

Velitel policie má pořád sklony k velkolepému plánování, Emilovi narostla bujná kštice a Daniel se neustále prohání po ulicích šílenou rychlostí. I když jeho nový Peugeot nevypadá tak sportovně jako v předchozích verzích, na afroamerickou mafii s Range Rovery by to stačit mělo…

Základní informace

Délka filmu: 91 min.
Žánr: akční/komedie
Režie: Gérard Krawczyk
Scénář: Luc Besson
Hrají: Frédéric Diefenthal, Bernard Farcy, Edouard Montoute, Samy Naceri, Emma Sjöberg
Natočeno: Francie 2007

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19468 (internetovy-magazin.cz#7892)


Přidat komentář