Spiderman 3

Spidermanův pavoučí převlek se náhle změní na černočerný, čímž vzrostou jeho schopnosti a přemění to samotného Petera - na povrch vypluje jeho temná a pomstychtivá stránka, nad kterou se snaží získat kontrolu.

Charakteristika filmu

Ve filmu Spiderman 3 se Peterovi Parkerovi (Tobey Maguire) konečně podaří najít rovnováhu mezi jeho oddaností vůči Mary Jane (Kirsten Dunst) a jeho povinnostmi velkého superhrdiny. Ale nebylo by to to pravé, kdyby se na obzoru nechystala bouřka.

Spidermanův pavoučí převlek se náhle změní na černočerný, čímž vzrostou jeho schopnosti a přemění to samotného Petera - na povrch vypluje jeho temná a pomstychtivá stránka, nad kterou se snaží získat kontrolu.

Pod vlivem „nového” obleku se Peter stává až příliš sebevědomým a začíná zanedbávat lidi, na kterých mu nejvíc záleží. Je donucen si vybrat mezi svůdnou mocí svého obleku a soucitným hrdinou, jakým kdysi býval. Musí překonat své osobní démony, když dva nejobávanější zločinci Venon se Sandmanem spojí své síly a žízní po odplatě vůči Peterovi alias Spidermanovi a všem, které miluje…

Základní informace

Délka filmu: 140 min.
Žánr: akční film
Režie: Sam Raimi
Hrají: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Churých, Topher Grace, James Cromwell, Rosemary Hartus, Bryce Dallas Howard, J. K. Simmons

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19465 (internetovy-magazin.cz#7865)


Přidat komentář