Podnikový večírek - pravidla

Každý večírek by měl začínat uvítáním všech hostů, podáním aperitivu bud\' pořádajícím, či jím ustanoveným uvítacím výborem. Při počtu hostů do 50 osob se doporučuje posezení u společného stolu, nad 50 osob formou recepčního stolu.

Při zvláštních příležitostech, jako jsou různá výročí podniku, vánoční svátky, konec roku, příchod nového roku apod. si nenechá podnikatel ujít příležitost, aby sezval všechny své zaměstnance na společenskou událost, na kterou budou všichni dlouho a s potěšením vzpomínat.

Je dobrým zvykem každému, koho chceme na večírek pozvat, zaslat osobně pozvánku. Z pozvánky by měl každý vytušit, do jaké společnosti půjde, a dle toho se připravit. Úspěch večírku nebude záležet pouze na době, místě, dobrém jídle, pití, výběru hudby, ale také bude záležet na jiných okolnostech, zejména na přístupu účastníků k zábavě, na jejich kulturní úrovni ap. Bude záležet na návštěvnících, jak se na večírek připraví, jak budou oblečeni, jak se k sobě budou chovat, zda pozve každý svůj protějšek apod.

 

Slavnostní zahájení dodá večírku šmrnc

Každý večírek by měl začínat uvítáním všech hostů, podáním aperitivu bud' pořádajícím, či jím ustanoveným uvítacím výborem. Při počtu hostů do 50 osob se doporučuje posezení u společného stolu, nad 50 osob formou recepčního stolu. Oba způsoby mají své výhody. Obsluha v každém případě musí uspokojit hosty svou perfektností. Obsahem krátkého uvítacího proslovu je úvodní přivítání hostů, poděkování všem zaměstnancům za dobrou práci a popřání dobré zábavy. Tento projev musí být stručný a srdečný. Je podáváno jídlo, občerstvení, nápoje dle možností podniku či zaměstnanců, kteří mohou přispět určitým podílem.

Tvůrcem firemního večírku je každý

Vzhledem k tomu, že na podnikovém večírku se většina zaměstnanců dobře zná, bývá příprava pokrmů i obsluha zajišťována vlastními zaměstnanci, což dodá tomuto večírku atmosféru domácího prostředí, kde se všichni budou cítit dobře. Po celou dobu večírku se jedná všem o dobrou zábavu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19488 (internetovy-magazin.cz#8038)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat