Noc v muzeu

Fantastické dobrodružství začíná v okamžiku, kdy si Larry Daley (Ben Stiller) zkrachovalý snílek, který se svými vynalézavými nápady nikdy nenašel příliš velké uplatnění začne pod tlakem nepříznivých okolností hledat obyčejné zaměstnání.

O čem film je?

Posvátné síně přírodovědného muzea jsou plné těch nejúžasnějších exponátů - divoce vypadajících prehistorických stvůr, nelítostných starověkých bojovníků, dávno vymizelých kmenů, afrických zvířat a legendárních historických hrdin.

Ti všichni zde na první pohled nehnutě stojí, navždy zmrazeni v čase. A nebo tomu tak není? V akčně dobrodružné komedii, která má název Noc v muzeu, nový noční hlídač Lary (Ben Stiller)
zjistí, že opravdové dobrodružství začíná teprve ve chvíli, kdy zaklapnou dveře za posledním návštěvníkem a zdánlivě nehybné exponáty si začnou užívat divokých nočních akcí.

Nečekaná rušná noc

Fantastické dobrodružství začíná v okamžiku, kdy si Larry Daley (Ben Stiller) zkrachovalý snílek, který se svými vynalézavými nápady nikdy nenašel příliš velké uplatnění začne pod tlakem nepříznivých okolností hledat obyčejné zaměstnání. Larry vždycky věřil, že byl předurčen k velkým činům. Nemá však sebemenší ponětí, k jak kolosálnímu a nebezpečnému úkolu se upsal v okamžiku, kdy s nechutí přijal práci nočního hlídače v muzeu. Před první směnou dostane do ruky velkou baterku, manuál a je zanechán o samotě ve strašidelně opuštěném a obřím přírodovědném muzeu

Obecné informace

 • Režie:

  Shawn Levy

 • Scénář:

  Thomas Lennon, Ben Garant

 • Kamera:

  Guillermo Navarro

 • Hudba:

  Terry Wilson

 • Hrají:

  Robin Williams (Theodore Roosevelt), Ben Stiller (Larry Daley), Bill Cobbs (Reginald), Patrick Gallagher (Attila), Ricky Gervais (pan McPhee), Carla Guginová (Rebecca), Matthew Harrison (neandrtálec), Mickey Rooney (člen ochranky)

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19490 (internetovy-magazin.cz#8048)


Přidat komentář