Karma

Obrovský úspěch Karma zaznamenala i v České republice. Za album Zavrti Život u nás Karma získala platinovou desku už po 3 měsících prodeje. Na oplátku pro české fanoušky přidala na album Malo Pomalo remix písní Sladké mámení a Decibely lásky.

Karma a její historie

Chorvatská skupina Karma vznikla v roce 1999. Založili ji DJ Neno (Nenad Cirjak) a klávesista Josip Miani zvaný Pipi. Po dlouhém hledání k sobě přibrali zpěvačku Majdu Suselj neboli Taru. Už jejich první hit „Reci mi ne” se hrál snad na všech diskotékách. První album Sedam DanaZavrti život, a to hned v několika verzích (speciální edice s dlouhými verzemi některých skladeb byla udělaná hlavně pro DJ). O rok později vydali album Remixes a v dalším roce Malo Pomalo. V roce 2006 přišlo na řadu album Avantura. Zatím posledním počinem je album Seven Days s největšími hity Karmy nazpívanými v angličtině. proslavilo skupinu i za chorvatskými hranicemi. V roce 2002 Karma vydala své druhé album

Co vybojovala za ceny

Disco-popové trio Karma má na svém kontě tři platinové desky (Zavrti Život, Sedam Dana a Malo Pomalo), cenu za nejlepší aranžmá na festivalu Split 2001 a mnoho dalších ocenění.

Jaký má úspěch u nás

Obrovský úspěch Karma zaznamenala i v České republice. Za album Zavrti Život u nás Karma získala platinovou desku už po 3 měsících prodeje. Na oplátku pro české fanoušky přidala na album Malo Pomalo remix písní Sladké mámení a Decibely lásky. Píseň Sladké mámení si s Tarou zazpívala dokonce i Helena Vondráčková při natáčení televizního pořadu Dlouhá noc.

  • Karma naživo

    V roce 2004 Karma v Praze uspořádala velkou Mega Show. Pokud jste jí prošvihli, můžete si to částečně vynahradit díky Karma DVD, kde najdete nejlepší videoklipy a dokumenty o této chorvatské skupině.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19471 (internetovy-magazin.cz#7921)


Přidat komentář