Heelys

Heelys můžete používat kdykoliv kdekoliv. Je-li sníh nebo mokro, může kolečka z paty vyjmout úplně a díru zadělat zápatkou. Této funkce jistě využijí i studenti - mnozí učitelé jezdící heelery neradi na školních chodbách vidí.

Ďábelské botičky

Heelys jsou speciální boty se zabudovanými otáčivými válečky pod patou. Na první pohled nejde znát, že by byly boty něčím výjimečné – můžete v nich chodit po městě bez povšimnutí ostatních. Jakmile však zvednete špičku boty a přenesete tak váhu na zadní váleček, boty se rozjedou a vy stojíte a přitom jedete! Budete-li chtít přesedlat na normální boty, zvednutou špičku prostě jen vrátíte zpátky na zem a pokračujete v chůzi. Hellys, to je v doslovném překladu patování.

Kdy jsou vhodné pro použití

Heelys můžete používat kdykoliv kdekoliv. Je-li sníh nebo mokro, může kolečka z paty vyjmout úplně a díru zadělat zápatkou. Této funkce jistě využijí i studenti - mnozí učitelé jezdící heelery neradi na školních chodbách vidí. Heelys jsou stejně pohodlné jako jakékoliv jiné sportovní boty, takže v nich můžete bez obav chodit celý den.

Jaká je jejich pohodlnost

Chcete-li se pořádně rozjet, přejděte ve svižnou rychlejší chůzi, zvedněte špičky a už se vezete. Brzdíte patou, zastavujete sesunutím špiček k zemi. Helling, tedy plynulé přecházení z chůze do jízdy a z jízdy do chůze, vyžaduje rovnováhu a trochu trpělivosti, stejně jako třeba když se učíte jezdit na kole. Po několika dnech už je to ale pro každého heelera (uživatele heelys obuvi) hračka.

Typy botiček

Existuje mnoho modelů těchto jezdících bot. Můžete si vybrat klasické heelys pro běžné denní nošení nebo speciální heelys, kterými můžete sjíždět různé trubky a zábradlí (tomuto ostřejšímu stylu jízdy se říká heelys aggressive). Heelys se vyrábí v mnoha typech i designech, takže si určitě vyberete.

Rozdíly mezi bruslemi

Na in-line bruslích se můžete pohybovat rychle a pohodlně, ale velký problém je s jejich flexibilitou a skladností. Chcete-li jet například na in-linech do školy či do práce, musíte si vzít sebou náhradní obuv. S botami Heelys ji nepotřebujete. Heelys umožňuje jízdu i chůzi.

  • Heelys boty - cena a záruka

    Záruční doba Heelys obuvi činí obvykle dva roky. Cena se pohybuje okolo 3 000 Kč.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19463 (internetovy-magazin.cz#7850)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat