Alpha dog

Alpha dog je dramatický krimi film, který je inspirovaný pravdivým příběhem. Mladý drogový dealer Johny unese patnáctiletého chlapce Zacka – bratra muže, který mu dluží peníze. Zack však po třech dnech zemře.

Něco málo z obsahu

Alpha dog je dramatický krimi film, který je inspirovaný pravdivým příběhem. Mladý drogový dealer Johny unese patnáctiletého chlapce Zacka – bratra muže, který mu dluží peníze. Zack však po třech dnech zemře.

Inspirací filmu Alpha dog je Jess James Hollywood, drogový dealer, který byl jedním z nejmladších, kdo se objevil na seznamu hledaných osob FBI. Ten si nejen užíval svého výsadního postavení, ale logicky lákal k seznámení s drogami i mnoho mladých lidí.

V dramatu Alpha dog vystupují takové hvězdy jako je Bruce Willis, Sharon Stone, Dominique Swain nebo populární zpěvák Justin Timberlake. Vypadá to, že Alpha dog možná bude nejzajímavějším filmem několika následujících měsíců.

Základní popis

Délka filmu: 117 min.
Žánr: drama/krimi
Režie: Nick Cassavetes
Scénář: Nick Cassavetes
Hrají: Sharon Stone, Bruce Willis, Ben Foster, Anton Yelchin, Justin Timberlake, Courteney Cox, Joshua Alba a daší…
Přístupno od: 15 let
Výroba: USA, 2006

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19466 (internetovy-magazin.cz#7871)


Přidat komentář