Věštba online - věštírna on-line

Jste zvědaví, co Vám pro nejbližší dny, týdny, měsíce přichystal osud? Nechcete však jít osobně k vědmě, kartářce? Rozhodně nemusíte. Věštbu se můžete dozvědět i v klidu domova, a to díky věštění online.

Víte, co se děje ve Vašich snech, nebo každou minutu ve hvězdách? Věříte, že každý z nás má nějaký předurčený život, a díky náhledu do budoucnosti jej můžete mírně ovlivnit?

Možnosti věštění online

Věštění přes email

Stačí popsat Váš problém, co Vás trápí, dále otázky, které chcete zodpovědět, z oblasti práce, osobního života, partnerství, lásky, dětí, rodičů, zdraví, cestování, financí aj. Jestli chcete, aby byl výklad na dobu jednoho, tří nebo pěti let.

Počítejte s částkou okolo 300 Kč. Cena je pevně daná, a tak není třeba se strachovat, kolik provoláte za minutu. Výklad je většinou zpracován v den objednání.

Věštění po telefonu

Upřednostňujete-li při věštění živou komunikaci, ale přesto byste si rádi ponechali Vaši anonymitu, či ve Vašem okolí neznáte odborníka na věštbu, výklad karet, můžete využít věštění po telefonu.

Během pár minut jsou Vám zodpovězeny Vaše dotazy. Otázky si předem připravte, co nejkonkrétněji a spojení s kartářkou Vás ve výsledku nevyjde dráž než osobní návštěva u kartářky. Spojení je plně důvěrné, a tudíž žádné informace nejsou poskytnuty třetím osobám. Nejste nahráváni ani odposloucháváni.

Druhy věštění

 • Výklad karet - možnost také online
 • Výklad snů - možnost také online
 • Věštění z křišťálové koule
 • Věštění z kostek
 • Věštění z data narození - možnost také online
 • Věštění z ruky

Výklad karet

Budoucnost lze určit mnoha způsoby a mezi nejčastější je výklad karet.** ** Zeptat se můžete skutečně na cokoli. Věštkyně Vám poradí s osobním životem i se vším, co se děje ve vašem okolí. Poradí Vám, jak byste se měli zachovat, a určí Vaší budoucnost. Výklad karet je dnes velmi oblíbený způsob věštění. Používá se v případě, že potřebujete poradit v rozhodování v lásce, s prací, chcete se odstěhovat do zahraničí, čeká Vás svatba a nejste si zcela jistí, máte problémy v rodině, v lásce, máte divnou předtuchu, nejste zcela spokojeni se svým životem anebo se chcete jen ujistit, že je vše v pořádku a nemůže Vás překvapit nějaká neočekávaná událost.

Lze vyložit karty mariášové, tarotové, zenové aj. Například výklad tarotových karet představuje způsob, jak můžete komunikovat s Vaším podvědomím. Tarot Vám pomáhá nahlédnout do Vašeho nitra, prozřít různé životní otázky.

Výklad snů

Většině z nás se zdají přes noc sny. Ne všechny si však jsme schopni zapamatovat. Sny jsou odrazem toho, co prožíváme, na co myslíme v bdělém stavu, i když si to třeba kolikráte nemusíme uvědomovat. Poukazují na naše emoce, odhalují problémy, se kterými bojujeme, upozorňují nás na to, co nechceme vidět, baví nás, inspirují nás apod.

Pokud byste rádi věděli, co příslušný sen znamená, je nejlepší si co nejvíce ze snu napsat, a to hned po probuzení. Také si zaznamenejte, co by mohlo se snem souviset, například situace z posledních dní, co se odehrálo den před snem, co momentálně řešíte, co Vás trápí apod. Také si všímejte postav, které se Vám ve snu objeví, jejich a Vaše chování, prostředí, kde a kdy se sen odehrává, co mají osoby na sobě, co drželi v ruce. Všímejte si i vůní, které ve snu cítíte.

Váš sen si může svůj materiál vybírat z kterékoli doby života, ovšem jen v případě, když od zážitků snového dne vede k těmto dřívějším nějaký myšlenkový spoj. Zdrojem, který vyvolává sen je významná událost, ale také vnitřní zážitek, tedy vzpomínka na psychicky hodnotnou událost, myšlenkový pochod.

Druhy snů

 • Tvořivý sen - sny, které inspirují k novým objevům, básním, skladbám, filmům a obrazům.**
 • Věštecký sen - stává se, ale někdy nám sny napoví, co se bude dít dál. Vysvětlit vědecky, proč se tak děje zatím moc neumíme. Často se jedná o sen o smrti velmi blízké osoby, případně varování před nějakou situací, nehodou nebo katastrofou.
 • Úzkostný sen - sny o strachu, úzkosti a pronásledování jsou velmi časté. Častější než by se na první pohled mohlo zdát. Tyto sny Vám pomáhají odhalit věci, kterých se bojíte, pomáhají Vám postavit se čelem k problémům, které v bdělém stavu popíráte, nebo se jim vyhýbáte.
 • Klasický sen - jedná se o sny, které se občas zdají každému z nás: sen o padání do hloubky, sen o létání, sen o zkoušce, sen, kdy před něčím nebo někým utíkáte apod.
 • Opakující se sen - některé sny mají tendenci opakovat se, může se jednat o ten samý motiv, nebo se sen může určitým způsobem vyvíjet. Sny, které se opakují, nám chtějí něco důležitého sdělit.

Věštění z křišťálové koule

Křišťálová koule Vám umožní doslova pohlédnout do budoucnosti. Křišťálové koule jsou v Evropě známy zhruba od 5. Století, ale byly rovněž používány indiánskými kmeny Mayů, Inků, severoamerickými Indiány, australskými domorodci, kmeny na Borneu, na Madagaskaru aj. Věštění z křišťálové koule funguje na principu vidin vyvolaných v podvědomí mozku, které se objevují při zklidnění mozkové činnosti, které způsobuje soustředění a koncentrace.

Věštění z data narození

Den, kdy jste se narodili, představuje jeden z velmi důležitých údajů. Poukazuje na Vaše charakteristické vlastnosti, slabiny, ponaučení.

Věštění z kostek

Stačí mít nakreslený kruh, a tři kostky. Hodíte kostkami do kruhu, kostky, které jsou mimo kruh, se nepočítají. Všechny cifry na hozených kostkách v kruhu se následně sečtou.

Odpověď na výsledek Vašeho hodu:

 • Součet 1-odpovědí je důrazné ano
 • Součet 2-odpovědí je důrazné ne
 • Součet 3-věští příjemné překvapení související s vaším dotazem, dobrá zpráva
 • Součet 4-věští nepříjemné překvapení související s vaším dotazem, špatná zpráva
 • Součet 5-objeví se někdo nový, kdo vás výrazně ovlivní
 • Součet 6-ztráta něčeho cenného, nemusí jít o věc
 • Součet 7-zrada, špatné vztahy
 • Součet 8-kritika
 • Součet 9-usmíření, dobré vztahy
 • Součet 10-příjemná změna, úspěšný začátek
 • Součet 11-přetrhání svazků, rozchod, rozvod či odloučení od rodiny (může jít o dočasný stav)
 • Součet 12-dobrá zpráva, která bude možná vyžadovat důležité rozhodnutí
 • Součet 13-varuje před dotazem, na který se ptáte. Můžete být nepříjemně překvapeni.
 • Součet 14-nový, vážnější vztah
 • Součet 15-nevhodná doba pro porušování pravidel
 • Součet 16-velmi šťastná cesta
 • Součet 17-změna plánu, možnost finančního zisku
 • Součet 18-Vaše přání se splní a přinese úspěch

Pokud byste však využili služeb vědmy, jistě Vám k danému výsledku hodu sdělí mnohem více.

Věštění z ruky

Vaše ruka je jako otevřená kniha, v které je napsán celý osud od narození až do smrti. Vše, na co se jen zeptáte, je možné vyčíst z rukou. Jaké bylo Vaše dětství, kolik dětí můžete mít, kolik manželství, jaká bude Vaše kariéra, život, lásky, nemoci. To vše se dá zjistit pouhým pohledem do Vašich dlaní.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19445 (internetovy-magazin.cz#9817)


Diskuze a zkušenosti

allasea | 27.07.2010 08:12
věštění online Dobrý den, vyzkoušela jsem věštbu přes telefon online a hodně mi to pomohlo v mých krušných chvilkách života. Velice mne překvapilo co všechno věštkyně věděla. Můžu jenom doporučit.

Zofatto | 12.11.2015 16:04
Dobrý den, vyzkoušela jsem věštění po emailu a byla jsem nadšená! Na základě rad vědmy jsem snědla kilo banánů a průjem je skutečně pryč!!!


Přidat komentář