Nalezení pravé osoby - věštírna

Řada lidí si neví při seznamování rady a klade si spoustu otázek, proč zrovna jemu to "seznamovací umění" nejde. Jak si poradit, kde hledat a jak zájem či nezájem rozpoznat? To vše vám v následujících řádcích odhalíme.

Možnost seznámení

Řada lidí si neví při seznamování rady a klade si spoustu otázek, proč zrovna jemu to "seznamovací umění" nejde. Jak si poradit, kde hledat a jak zájem či nezájem rozpoznat? To vše vám v následujících řádcích odhalíme. 

Vhodná místa

 • V barech, restauracích a podobných zařízeních je seznamování sice snadné, ale málokdy zde narazíte na partnera, který by vám ve střízlivém stavu vyhovoval. Tato místa jsou pro budoucí vztah dost riziková.
 • Velkou šanci seznámit se a najít toho pravého/pravou máte v práci. Také zde však naleznete potíže - vztah jako takový je na pracovišti komplikovaný a z řad ostatních pracovníků nežádaný.
 • Ideální je hledat partnera v zájmových kroužcích, při sportu apod. Takto navázané vztahy bývají většinou trvalé.
 • Dobře se hledá mezi přáteli, zejména pokud jich máte hodně a také při studiu.
 • Hitem poslední doby je seznámení v supermarketech. V pozdních večerních hodinách zde bloudí řada nezadaných mužů a žen.
 • A nesmíme zapomenout na internet! Zde najdete mnoho seznamovacích serverů, chatů a příležitostí jak poznat někoho na dálku. O to víc se před tímto seznamováním mějte na pozoru a informace si ověřujte.

Poznání zalíbení druhé osoby

Někdo se vám líbí a vy pořád zvažujete zda se líbíte i vy jemu či jí?

Potom se zaměřte na následující gesta a postoje:

 • Mírný stoj rozkročný, špičky bot směřují k vám, ruce za opaskem (sexuální gesto) nebo dlaněmi k vám a hlava mírně nakloněná do strany - protějšek vám dává při seznamování nevědomky najevo svou náklonnost.
 • Ruce před tělem (zkřížené nebo držící se za lokty), překřížené nohy, odvrácená nebo předkloněná hlava svědčí buď o nezájmu nebo o tom , že na seznamování jdete moc rychle.
 • Hodně vyčtete z očí - zúžené zornice signalizují nezájem, rozšířené naopak zájem při seznamování.
 • Dlouhými pohledy vám dává najevo, že ho / ji zajímáte.
 • Při seznamování poznáte zájem i z napodobování gest či nepatrných doteků při rozhovoru.
 • Na večírku můžete vyzkoušet následující test - postavte svoji skleničku těsně vedle jeho, pokud ji neodsune, máte vyhráno. Vaše přítomnost mu / ji je příjemná.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19434 (internetovy-magazin.cz#7651)


Přidat komentář