Láska od srdce

Z barevného papíru růžové nebo červené barvy vystřihněte srdíčko tak, že přehněte papír napůl a vystřihnete z něj tento tvar. Do srdíčka můžete nyní vystřihnout malými nůžkami další srdíčka nebo jméno partnera/partnerky.

Potřebné věci pro tvorbu přániček

  • bílý tvrdý papír
  • barevný papír (růžový nebo červený)
  • nůžky
  • lepidlo (tuhé nebo průsvitné tekuté)
  • tenký černý fix

První krok

Z barevného papíru růžové nebo červené barvy vystřihněte srdíčko tak, že přehněte papír napůl a vystřihnete z něj tento tvar. Do srdíčka můžete nyní vystřihnout malými nůžkami další srdíčka nebo jméno partnera/partnerky. Valentynské srdíčko můžete nakonec podlepit bílým tvrdým papírem.

Druhý krok

Můžeme také jenom jednoduše nalepit červené srdíčko na bílý tvrdý papír, ozdobit valentynské přáníčko bílými kytičkami nebo srdíčky a dovnitř vepsat věnování.

Průběh tvorby

Z barevného papíru růžové nebo červené barvy vystřihněte srdíčko tak, že přehnete papír napůl a vystřihnete z něj tvar srdce. Poté k srdíčku vystřihněte a přilepte křídla z bílého papíru, které můžete pomocí barevného pokreslit vlnkami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19436 (internetovy-magazin.cz#9114)


Přidat komentář