Vaše osobnost je odhalena - kravata

Když si uvážete na krk kravatu, začínáte tím nevědomky vysílat signály o tom, jací jste. Kromě toho, že poodhalujete prvky své osobnosti, si podle vázanky může každý zkusit odhadnout, v jaké životní etapě se nacházíte.

Kdo jsem?

Když si uvážete na krk kravatu, začínáte tím nevědomky vysílat signály o tom, jací jste. Kromě toho, že poodhalujete prvky své osobnosti, si podle vázanky může každý zkusit odhadnout, v jaké životní etapě se nacházíte. Při dobrém pozorovacím talentu zkušený pozorovatel vytuší, zda se vám momentálně daří, či procházíte krizí.

Vybírejte zásadně sami

Stejně jako v případě partenerek si kravatu uvažte na krk jedině po vlastní zralé úvaze. Myslete na to, že budete společně s ní představovat to, co ve vás dříme. Nenechte si do výběru šlajfky mluvit a to ani v případě, že budete diskutovat se zkušeným prodavačem. Konečná volba je na váš a když přesto podlehnete, nedivte se, že si kravata bude žít svým životem.

Kvalitní hedvábí

Pokud vaše práce vyžaduje uvazovat si pravidelně kravatu, vybírejte si takové, které jsou vyrobeny z kvalitního hedvábí, které zachovají pevný a pěkný uzel u límečku. Vaše krční ozdoba by měla být takového tvaru a měla by mít takovou podšívku, aby měla určitou hmotnost (ale ne zase takovou, abyste při zavazování bot přepadali dopředu). Tíha kravaty má totiž opět vliv na to, jak hezky bude vypadat zauzlovaná část pod vaši bradou.

Přímo k zemi

Udělejte si podobný test. Vemte z věšáku vaše kravaty a pověste je za užší konec a sledujte, jestli se vám některá náhodou nevytáčí do strany. Vázanka, která nesměřuje přímo dolů podle gravitačních zákonů, je na nejlepší cestě být uzavřená navěky ve skříni.

V souladu s oblekem

Máte-li ve svém šatníku pár nových obleků, rychle se podívejte, zda vám do nich pasují kravaty. Jejich šířka by totiž měla korespondovat s klopami saka. Stejně pečlivě je třeba vybírat tento doplněk vzhledem k vašim tělesným proporcím. Jestliže jste spíše nižší postavy, volte decentnější vzory, rozhodně nepoužívejte příliš široké kravaty a o velkých uzlech ani nepřemýšlejte. Naopak dlouháni se v tomto mohou více rozšoupnout a popustit uzdu své fantazii.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19426 (internetovy-magazin.cz#8519)


Diskuze a zkušenosti

Karel | 16.01.2011 10:08
Vyberte si kravatu k obleku Ahoj, je to podobné jako s knihami nebo hudbou. Ukaž kravatu a já ti povím, jaký jsi. Kdybyste náhodou potřebovali vybrat tu správnou, můžete zkusit můj tip http://vyberkravatu.cz


Přidat komentář