Módní army styl

I když se vojenská móda zdá na první pohled poněkud nudná, není tomu tak. Army v sobě zahrnuje širokou škálu barev od olivově zelené, přes khaki, béžovou, pískovou až po všechny odstíny hnědé.

Jeho oblíbenost u mužů

Army móda je mužům blízká, jelikož snad každý si jako dítě hrál s vojáčky, zajímal se o války, tanky a jinou vojenskou techniku. Během let, jak muži s těmito vojenskými zájmy postupně rostli, jim army styl oblékání nebyl vůbec cizí, ba naopak, dával jim pocit ještě větší možnosti přiblížit se svému snu.

Vojenská móda a muži

I když se vojenská móda zdá na první pohled poněkud nudná, není tomu tak. Army v sobě zahrnuje širokou škálu barev od olivově zelené, přes khaki, béžovou, pískovou až po všechny odstíny hnědé.

 

Zvlášť muži, kteří mají raději nenápadné oblékání, si právě tyto army barevné kombinace oblíbili. A ještě, když se často pohybují v přírodě, tak mají pocit, že sem patří a žádným barevně nevhodným oblečením neruší okolí.

Široká škála odstínů přírodních barev

Jak už je výše zmíněno, army styl se vyznačuje širokou škálou odstínů přírodních barev, ale také mnoha nenápadnými detaily. Takové čepice s kšiltem se od jiných podobných typů liší hlavně střihem. Velmi významné jsou také kovové knoflíky, které schválně působí dojmem zašlého lesku.

 

Zapomínat bychom neměli na kapsy, které se vyskytují na všech možných místech, a to jak na kalhotách, tak na bundách a ostatních módních kouscích. Poznávacím znamením vojenského stylu je jednoznačně maskovací vzor, který připomíná vpité fleky nebo drobné útvary podobné jehličí.

Co se vyžaduje po army stylu?

Army styl si vyžaduje poněkud mohutnější obuv, jako jsou třeba vojenské kanady. Můžete si však obout i tenisky, ale ty musí ladit s celým zevnějškem nebo aspoň s barvou či vzorem.

 

Perfektně vypadajícím doplňkem vojenského stylu jsou letecké brýle. Přes rameno pak můžete přehodit vhodně barevně laděnou tašku či větší kabelu a hurá do ulic. Sami uvidíte jaký budete mít úspěch, objevíte-li se v doladěném army stylu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19421 (internetovy-magazin.cz#7975)


Přidat komentář