Hana Soukupová

Její závratná kariéra začala v roce 2001, když ji bylo teprve patnáct let. Tehdy vyhrála soutěž Topmodelka nového tisíciletí a mnozí ji prorokovali, že může dosáhnoutještě větších úspěchů než její neméně slavná předchůdkyně Karolína Kurková.

Top modelkou od patnácti

Její závratná kariéra začala v roce 2001, když ji bylo teprve patnáct let. Tehdy vyhrála soutěž Topmodelka nového tisíciletí a mnozí ji prorokovali, že může dosáhnout ještě větších úspěchů než její neméně slavná předchůdkyně Karolína Kurková. Ostatně ta představovala v této soutěži jakýsi nepsaný vzor.

Plní titulní stránky

Samozřejmě, že výhra v podobné soutěži s sebou nese kromě prestiže i konkrétnější odměny. V případě Topmodelky nového tisíciletí to byla smlouva s agenturou Company models s velice lukrativním finančním ohodnocením. A především to znamenalo pro Hanu Soukupovou ne pootevření, ale přímo rozkopnutí dveří k těm nejznámnějším módním tvůrcům a značkám, kteří udávají módní trendy!

Druhá nejžádanější Češka

V současnosti je Hana Soukupová mezi deseti nejvyhledávanějšími modelkami, před ní trůní zmíněná Karolína Kurková. Pracuje pro jedny z nejprestiznějších firem udávajícím tón na poli módy jako Max Mara, Dior, Versace nebo Gucci.

Za sebou má několik titulních stran časopisu Vogue a nedávno se objevila na stejném místě ve francouzském Elle. Její věhlas je už takový, že se o ni firmy doslova perou, a tak má tato Češka momentálně žijící v New Yorku o práci a popularitu postaráno na mnoho let dopředu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19423 (internetovy-magazin.cz#8279)


Přidat komentář