Co na vás prozradí sukně

Co o vás prozradí délka a šířka sukně. Která žena je přátelštější. Materiály a doplňky sukní. Trendy sukně mohou vyjadřovat strach ze stárnutí. Žena v dlouhé nabrané sukni je obvykle velmi otevřená a tolerantní.

Co o vás prozradí délka a šířka sukně

  • Žena, která si vybírá dlouhé, úzké sukně bývá zkušená a intelektuálně vyzrálá, po citové stránce je však spíše uzavřenější.
  • Žena v dlouhé nabrané sukni je obvykle velmi otevřená a tolerantní (z části díky volnosti pohybu v této sukni), schází jí však část zkušenosti ženy v úzké sukni.
  • Krátké sukně představují velmi mladistvou, nepředpojatou, tvůrčí osobnost.
  • Krátké, skládané sukně ukazují na povahu spíše bezstarostnou.

Která žena je přátelštější

Obecně platí, že zároveň s délkou a řasením sukně se měnil stupeň vnímané zkušenosti a rafinovanosti. Ženy s širšími sukněmi byly pokládány za přátelštější.

Materiály a doplňky sukní

Styl a materiál našeho oděvu říkají mnoho o tom, jak sami sebe vidíme. Žena ve dvouřadém saku z jemného vlněného krep-dešínu s hlubokým výstřihem působí přízpůsobivěji než v dvouřadém saku z tuhého vlněného gabardénu s šesti knoflíky. Knoflíky tvoří viditelnou překážku mezi ženou a vnějším světem, a vytvářejí tak dojem rezervovanosti či nepřístupnosti.

Do společnosti k sukni patří bezesporu punčocháče. K dispozici bývají vzorované punčocháče , síťované punčocháče, anebo nové a inovativní bezešvé punčocháče.

Trendy sukně mohou vyjadřovat strach ze stárnutí

Toto vše jen různými způsoby říká, že v oblasti módy je nesmírný prostor pro její výklad. I když se snad ve svých průsvitných šatech s dekoltem cítíte šik a sexy, mužům mohou připadat vyzývavé, ženám útočné či zastrašující. Když předvádíte svůj nejnovější model, máte asi pocit, že držíte krok s poslední módou, můžete ale dostat nálepku „povýšená”. Když přijmete poslední trend pouliční módy, můžete se cítit plná sil a energie, zároveň tak ale ostatním říci, že se snažíte popřít nevyhnutelnost stárnutí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19416 (internetovy-magazin.cz#5154)


Přidat komentář