Andrea Verešová

Zřejmě se podívíte tomu, že si Andrea o sobě dlouho myslela, že vůbec není krásná. Její pochyby už nesnesla její sestra a poslala za ni přihlášku do Miss středních škol..

Ošklivé káčátko vyléčila sestra

Zřejmě se podívíte tomu, že si Andrea o sobě dlouho myslela, že vůbec není krásná. Její pochyby už nesnesla její sestra a poslala za ni přihlášku do Miss středních škol. Andrea se díky tomu začala objevovat v tištěných médiích a už si tak úplně nemyslela, že je ošklivé káčátko. Spoustu krásných (nejen) právniček uvidíte na beach akci hotelu Imperial a zúčastnit se můžete i aktivně! Natrénujte si beach volejbal!

Suverénně zvítězila Andrea Verešová

Začala předvádět módu, čímž si zvedla patřičně sebevědomí. Díky tomu se už bez obav zúčastnila v roce 1999 Miss Slovenska a s přehledem zvítězila. Zároveň však nezapomněla ani na své vzdělání, dokončila Francouzské lyceum a pokračovala dále ve studiu na vysoké škole.

Česko-slovenka

Andrea se usadila už natrvalo v Praze. Jeden z důvodů byl i zmíněný šestiletý románek s Jaromírem Jágrem. Excelentní hokejista a pohledná modelka byli vděčným soustem pro bulvární tisk, který jim dnes už delší dobu po rozchodu nedá pokoj.

Oba však důstojně o důvodech rozluky mlčí, přitom se občas při různých příležitostech (jako jsou módní přehlídky Andrey) vídávají.

Odvážné snímky

Andrea se dostává do víru senzačních zpráv i díky svým odvážným fotografiím. Ty nejerotičtější, Proto uvažuje, že jako studovaná právnička by později založila institut, který by bránil modelky, herečky a další slavné lidi při těchto kauzách, které příliš které byly pravděpodobně zveřejněny bez jejího vědomí, u ní vyvolaly touhu se proti těmto praktikám postavit. odhalují jejich soukromí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19425 (internetovy-magazin.cz#8407)


Přidat komentář