Adriana Sklenaříková

Kromě toho, že její blonďatá kštice a smyslné tělo ohromuje nejen návštěvníky módních přehlídek se Adriana proslavila i jinak. Byla totiž zapsána do Guinessovy knihy rekordů díky délce svých nohou.

Adriana Sklenaříková

Adriana je typické federální dítě. Narodila se totiž českému otci a slovenské matce ve slovenském Breznu 17. září 1971.

Už však při svých studiích se za medicínou vydala do Prahy a tam se rozhodlo, že její cestování bude pokračovat. Rozhodla se totiž, že se stane modelkou na plný úvazek.

Nohy rovnou Guinessovy knihy rekordů

Kromě toho, že její blonďatá kštice a smyslné tělo ohromuje nejen návštěvníky módních přehlídek se Adriana proslavila i jinak. Byla totiž zapsána do Guinessovy knihy rekordů díky délce svých nohou. Ty mají 126 cm, čímž mezi modelkami Adriana Sklenaříkova doslova ční na ostatními.

  • Svatba Adriany Sklenaříkové s mistrem světa

Kromě toho se může pochlubit i tím, že si za manžela vzala francouzského fotbalistu Christiana Karembeu a od roku 1998 tedy používá jméno Adriana Sklenaříková-Karembeu.

Proslulá modelka ve světě

Proslulá modelka, která se objevila na mnoha titulních stranách módních magazínů a propaguje světoznámé značky. V poslední době však má jiné a bohužel vážné starosti.

Při své dovolené na Tahiti se totiž kuriózně zranila, když šlápla na rybu, od které dostala pořádnou dávku jedovatých látek. Bude-li tato nepříjemná nehoda znamenat konec dráhy modelky, lze teď těžko říct.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19424 (internetovy-magazin.cz#8329)


Přidat komentář