Odstranění rzi z kovových předmětů

Potřebujete odstranit rez z kovových předmětů a nemáte zrovna čas na nakoupení speciálních roztoků? Stačí běžné suroviny, které má téměř každý doma. Postačí vám voda, ocet, citrónová šťáva a kypřící prášek.

Odstranění rzi

Z nářadí lze odstranit rez i pomocí ingrediencí z vaší spíž. Stačí voda, ocet a citrónová šťáva. To jsou ingredience, které když smícháte v poměru 1:1:1 dokáží udělat učiněné zázraky. Rezavé nářadí v tomto roztoku ponechte alespoň 2 hodiny. Nejen, že tato metoda odstraňování rzi je velice levná, ale také účinná.

Odstranění rzi z kovových předmětů pomocí kypřícího prášku

JRez lze odstranit z kovových předmětů pomocí kypřícího prášku. Můžete odstranit rez z kovového nářadí. Rezavý povrch navlhčete a posypte jej kypřícím práškem. Nechte působit alespoň půl hodiny a poté jej jemně opět navlhčete a pomocí houbičky s drsnějším povrchem (může být i jemná drátěná houbička) povrch vyčistěte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19401 (internetovy-magazin.cz#8904)


Přidat komentář