Yasmine Bleeth

Určitě se shodneme, že u některých hereček kromě jejich umění vyžaduje zejména pánská část osazenstva i jiné přednosti, což Yasmine splňuje nejpozději od té doby, co se objevila jakozáchranářka v Pobřežní hlídce.

V cudzom meste?

Yasmine Bleeth přezdívaná též Yazmania (co na to Tasmánský čert?) se narodila 14. června 1968 v New Yorku. A protože se tak stalo v městě, kde najdete obyvatele s pozoruhodnými původy, rovněž i Yasmine v tomto kosmopolitním centru na východním pobřeží Spojených států dostala od rodičů trochu ruské a německé krve (otec), která se promísila s francouzsko - alžírským původem matky.

Již jako malá vyrostla před kamerou

Určitě se shodneme, že u některých hereček kromě jejich umění vyžaduje zejména pánská část osazenstva i jiné přednosti, což Yasmine splňuje nejpozději od té doby, co se objevila jako záchranářka v Pobřežní hlídce.

Zajímavý je však ten fakt, že kamera (a to ne ta, která snímá do domácího archivu) ji poprvé zabírala v šesti měsících, kdy ji jako miminko dokazovala, že jistý šampón opravdu neštípe a nespouští u kojenců slzy. Prostě - No More Tears - jak zpívá Ozzy Osbourne.

Pobřežní hlídka

Poté se jako šestiletá zjevila v reklamě na kosmetiku a ve dvanácti ji čekal první film Hey, Babe! Asi není příliš překvapivé, že kromě herecké kariéry se vrhla i na modeling a začala se objevovat v televizních seriálech.

V tom, který ji pozvedl nejvíce, účinkovala od roku 1994 do 1997, a během té doby ji dokonce prestižní magazín People zařadil mezi padesát nejhezčích lidí světa.

Na Oskara to sice nebude ...

... protože Yasmine se od té doby neobjevila v ničem opravdu zásadním, co by otřáslo filmovým nebo televizním světem. Jenže rubrika kultura je trochu někde jinde a do této, kterou zrovna čtete, se Yazmania hodí naprosto dokonale.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19348 (internetovy-magazin.cz#8268)


Přidat komentář