Tereza Kerndlová

V sedmi letech Tereza nastoupila na Základní školu v Černé hoře. Učila hrát 2 roky na flétnu, 7 let na klavír, 3 roky působila ve sboru Ivy Bittové a 5 let závodně stepovala. A asi to nedělala jen pro zábavu, když je šestinásobnou mistryní ČR.

Něco o ní

Datum narození: 6. října 1986
Místo narození: Brno
Znamení: váhy
Výška: 164 cm
Váha: 48 kg
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá

Něco ze života

Tereza je dcerou jazzového zpěváka Ládi Kerndla. Od svých dvou let s ním cestovala na lodích po celé Evropě, kde její otec působil jako hudebník a zpěvák.

V sedmi letech Tereza nastoupila na Základní školu v Černé hoře. Učila hrát 2 roky na flétnu, 7 let na klavír, 3 roky působila ve sboru Ivy Bittové a 5 let závodně stepovala. A asi to nedělala jen pro zábavu, když je šestinásobnou mistryní ČR, čtvrtá a šestá na mistrovství světa a první na mistrovství Evropy v tehdejších ročnících.

5 let Tereza dabovala v Brněnském studiu Drak, kde nadabovala přes 200 filmů a seriálů. Od svých osmi let začala veřejně vystupovat se svým otcem a jeho orchestrem, později i s orchestrem Felixe Slováčka a dalšími Big bandy.

Jak šel její život dopředu, začala natáčet v nahrávacích studiích. Se svým otcem nazpívala osm CD, za které obdrželi několik zlatých i platinových desek. Začala s ním vystupovat i v televizních pořadech. Dokonce byl o ní natočen dokument.

Black Milk

V roce 2000, když skončilo natáčení pěveckého pořadu Dorami, dostala Tereza nabídku na spolupráci. Tak vzniklo dívčí trio Black Milk. V červnu roku 2001 začala natáčet spolu s Helenou Zeťovou a Terezou Černochovou CD s názvem Modrej dým.

Roku 2002 získává Black Milk Českého slavíka za objev roku a cenu Akademie. O rok později natočili své druhé CD pod názvem Sedmkrát. Obě jejich CD se staly zlatými i platinovými.

Na jaře roku 2005 Tereza z Black Milk odešla a začala připravovat své první sólové album Orchidej.

Sólová dráha

Orchidej je smyslná, tajuplná a sexy květina, a proto se stejně jmenuje i první sólové album Terezy Kerndlové. Nakonec i image Terezy je jako orchidej - tajupná a hlavně sexy.

Její album je směs moderního popu a r’n’b. Pilotní singl Orchidej má tak výrazný refrén, že ho již po prvním poslechu nepustíte z hlavy. Další píseň s názvem Touha okořenil belgický raper Black Shark. Ovšem vrcholem celého alba je bezesporu rytmický r’n’b track Tikkitamboo.

Erotické fotky

Lehce erotické fotky Terezy Kerndlové sice už jsou na světě (jedná se o fotografie z alba Orchidej), ale to je asi tak vše. Pornografických fotek typu Tereza Pergnerová či Helena Zeťová se asi nedočkáme. Vždyť to Tereza nemá ani zapotřebí…

Oblíbené nej. ...

Oblíbený herec: Brad Pitt
Oblíbená herečka: Julia Roberts
Oblíbený film: Maska, Bodyguard
Oblíbený zpěvák: Sisqo
Oblíbená zpěvačka: Alicia Keys
Oblíbená skupina: Destiny’s Child
Oblíbené jídlo: italská kuchyně
Oblíbená barva: kombinace modré a bílé
Oblíbené auto: Audi TT
Oblíbené místo pro odpočinek: postel s přítelem

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19329 (internetovy-magazin.cz#8120)


Přidat komentář