Simona Krainová

Snem Simony Krainové bylo dostat se z Havířova do velkoměsta a prorazit ve světě módy. A podařilo se! V roce 1990 odjela do Paříže (po vítězství v konkurzu prestižní agentury Madison Models).

Simony Krainové

Snem Simony Krainové bylo dostat se z Havířova do velkoměsta a prorazit ve světě módy. A podařilo se! V roce 1990 odjela do Paříže (po vítězství v konkurzu prestižní agentury Madison Models). V Paříži v té době působily české krásky tak trochu exoticky, což bylo výhodou. Velkou oporou v začátcích byla Simoně další hvězda showbyznysu a modelingu - Eva Herzigová.

Na českou kuchyň nedám dopustit

Simona miluje jídlo a na českou kuchyni nedá dopustit. Díky rychlému spalování se nemusí moc hlídat a ráda si dopřeje své oblíbené typicky české pochoutky. Když přecejen cítí nějaké to kilo navíc, přejde na saláty a mořské pochoutky, hlavně ryby. Také přiznává, že jí v budoucnu (až pověsí modeling na hřebík) nebude pár kil navíc vůbec vadit. Simona Krainová je gurmán a říká, že bez jídla by si život vůbec neužila.

Visage Factory

Simona Krainová má vlastní salón krásy - tým image makerů, kadeřníků, vizážistů (v čele Zdeněk Fencl). Salón s příznačným názvem Visage Factory je výjimečný tím, že nabízí kvalitní služby na vysoké úrovni se zastoupením vlasové kosmetiky Paul Mitchell a exkluzivními přípravky, které jsou v ČR těžko k sehnání. Salón může navštívit opravdu každý a ceny jsou obdobné jako v jiných pražských salónech (během procedur si můžete dopřát i sklenku šampaňského). Během autotréninku vás naučí základní líčení i úpravu vlasů, s oblékáním poradí kamarádka Simony, Džamila Nováková.

Agent 007

Simoně opět nevyšel plán „seknout” s modelingem a věnovat se něčemu jinému než jsou přehlídková mola. Jistě jste slyšeli o nové bondovce Casino Royal, která se s úspěchem promítá v kinech. Právě agent 007 byl inspirací k nafocení prestižního kalendáře.

Kalendář stylizovaný do filmů agenta Jamesa Bonda byl nafocen letos v létě v Turecku. Ačkoli je Simoně již 33 let, jako sexy bond girl nemá chybu a její uhrančivý pohled vás dostane.

Kalendář s názvem Agent 007 byl vytvořen za účasti studia Visage Factory, lidí jako je přední vizážista Zdeněk Fencl, Džamila Nováková, sestra Simony Krainové Cornelie a také Davida Komínka, díky kterému Simoně plavky dokonale padly.

Angažmá v televizi

Simona se dobře cítí nejen před objektivy fotografů. S moderováním pořadů v televizi má Simona zkušenost (vzpomínáte na talkshow Někdo to rád horké společně s Darou Rolins?), je komunikativní a zkušená v oblasti módy, ale nyní dostala skvělou nabídku slovenské televize JOJ. Od začátku roku 2007 by se Simona Krainová měla stát tváří nové reality show Hledá se supermodelka.

Soutěž spočívá v hledání modelky mezi Slovenkami. Vítězka získá možnost nafotit titulní stránku pro prestižní módní časopis, jehož výtisky kolují po celém světě.

Něco ze soukromí

Nabídky z nejrůznějších oblastí dávají Simoně jasně najevo, že teď není pravý čas skončit. Kariéra je právě na vrcholu, k tomu prožívá spokojený vztah se svým snoubencem, tureckým podnikatelem Alpem. A do čeho Simona kromě vztahu a vlastních snů investuje? Miluje utrácení za kabelky, ale v době zařizování svého bytu jde většina financí do vybavení. Její vkus si můžete ověřit právě ve zmiňovaném salónu Visage Factory, na kterém má v zařizování značný podíl.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19335 (internetovy-magazin.cz#8163)


Přidat komentář