Nicole Richie

Nicole Richie se narodila 21. září 1981 v Kalifornii jako Nicole Camille Escovedo. Je adoptivní dcerou populárního zpěváka Lionela Richieho ze skupiny The Commodores a jeho bývalé ženy Brendy Harvey Richie.

Ze života Nicoly

Nicole Richie se narodila 21. září 1981 v Kalifornii jako Nicole Camille Escovedo. Je adoptivní dcerou populárního zpěváka Lionela Richieho ze skupiny The Commodores a jeho bývalé ženy Brendy Harvey Richie. Její biologický otec je herec Peter Michael Escovedo a kmotrem se stal světoznámý zpěvák pop music Michael Jackson.

Když Nicole Richie vyrůstala, byla obklopena luxusem, ale její život rozhodně nebyl žádná pohádka. Slavný zpěvák by si určitě titul otce roku nezasloužil a rozvod rodičů Nicole prožívala velmi těžce. Ve svém zoufalém volání o pomoc začala vést život plný alkoholu a divokých večírkůměla jen krůček k drogám. Nicole Richie nakonec propadla heroinu. Jak Nicole uvedla: odkud „Byla jsem jako odpadkový koš, brala jsem vše, co bylo po ruce”. Naštěstí s podporou svých přátel prodělala odvykací kúru.

Reality show

V roce 2003 začala Nicole uvádět reality show The Simple Life společně se svojí nejlepší kamarádkou, modelkou, herečkou a v poslední době i zpěvačkou Paris Hilton, se kterou se znají už od střední školy.

Před zraky kamer musely tyto dvě bohaté krásky obstát v běžném životě. Ocitly se na mléčné farmě, kde diváky bavily svými bláznivými kousky a ztřeštěnými nápady. Show The Simple Life měla obrovský úspěch a dnes běží v americké televizi již čtvrtá řada, kde se Nicole s Paris objevují. v roli vzorných matek

Módní ikona

Nicole Richie dnes velebí módní kritici, novináři prestižních magazínů a módní návrháři jí přímo milují. Nicole zbožňuje módní doplňky, sbírka jejich kabelek, slunečních brýlí i bot patří v Hollywoodu mezi nejrozsáhlejší. Do ulic Los Angeles vyráží vždy perfektně oblečená. Kdo sleduje Nicole Richie pravidelně, vyzná se v těch nejžhavějších módních trendech (inspirujte se).

Údajná anorexie

Nicole je již několik měsíců podezřelá z toho, že trpí anorexií. Váží pouhých 40 kilogramů, ale podle svých slov má ideální váhu a své stravovací návyky by ani omylem nezměnila. Řekla o sobě: „Jsem zdravě štíhlá”. Ovšem jestli se její vychrtlost líbí mužům...

Erotické fotky

Krásná herečka ztratila letos v létě v karaoke klubu v Los Angeles svůj fotoaparát. Na to by asi nebylo nic tak hrozného, kdyby přístroj neukrýval její nahé snímky. Od té doby se Nicole docela strachuje, nechce aby se její erotické fotky objevily na internetu, jako se to kdysi stalo i její kamarádce Paris.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19333 (internetovy-magazin.cz#8147)


Přidat komentář