Michaela Ochotská - playboy a životopis

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy - nahá jen tak nebude. Michaela Ochotská - základní údaje. Edina - Pojišťovna štěstí. Vyhrála casting proti 2000 adeptkám. Michaela Ochotská a James Bond 007.Moderátorka Miss Europe and World. Ochotská a její nabídka.

Michaela Ochotská - míry a další údaje

 • výška - height: 170
 • prsa - breast: 90
 • pas - waist: 59
 • boky - hips: 88
 • obuv - shoes: 37
 • vlasy - hair: blond
 • oči - eyes: modré
 • konfekce - clothing: 34

e-mail: dotazy@michaela-ochotská.cz, manažeři: Robert Šulc: +420 603 445 577, Radek Mašík: +420 606 761 267.**
**## Michaela Ochotská - základní údaje

 • Povolání: Herečka
 • Věk: :)
 • Datum narození: 19. 12. 1984
 • Místo narození: Bruntál, Československo
 • Znamení: Střelec

Michaela Ochotská a sportovní začátky

pochází z Bruntálu. Už jako malá začala s gymnastikou, hrála tenis a závodně tancovala.

O prázdninách se Michaela Ochotská nenudila

Během prázdnin dojížděla na soustředění do Prahy za lektory tance a právě tehdy dospěla k myšlence, že právě v Praze má více příležitostí vyniknout.

Rodiče Michaelu nechtěli pustit do Prahy

 „Našim jsem se zdála ještě příliš malá a nechtěli mi povolit střední školu v Praze, že prý až tak vysokou.“ Nakonec se ji, ale podařilo rodiče přemluvit. V Bruntále nastoupila do prvního ročníku na obchodní akademii a ve "třeťáku" přestoupila do vytoužené Prahy, kde naní žije už několik let. Bruntál by Michaele Ochotské určitě neumožnil takové šance a jak sama říká „tam kde jsem nyní, tam bych se z Bruntálu asi nedostala. Musela jsem na sobě dřít a má to výsledky.“

S rodiči Michaela často telefonuje

Ještě pořád je pro ně jejich malou holkou. Michaela nemá sourozence a o to více se obavy rodičů dají pochopit.

Bude Michaela Ochotská krásná diplomatka?

V současnosti studuje Michaela Ochotská Univerzitu mezinárodních vztahů a diplomacie.

Edina - Pojišťovna štěstí

Proslavila se v seriálu Pojišťovna štěstí jako Edina, kde hraje dceru Jaromíra Hanzlíka a přítelkyni Vojty Kotka. „Nikdy jsem ani nepřemýšlela o tom být herečkou a k roli v seriálu jsme se dostala jen díky castingu.

Hvězdou i díky své učitelce

Při studiích na střední škole absolvovala půlroční moderátorskou školu a profesorka, která ji měla na starosti říkala: „Ty jsi rozená herečka“ a jednoduše Michaelu Ochotskou do castingu sama přihlásila.

Vyhrála casting proti 2000 adeptkám

Na casting přišlo přibližně 2000 adeptek z FAMU, DAMU a konzervatoře. Pouze Míša se jej zúčastnila coby neherečka a vyhrála. Míša Ochotská tak ukázala cestu i dalším dívkám, které mají talent a přitom herectví nestudují. „Vůbec jsme nedoufala, že by to mohlo vyjít.“ Najednou se ocitla před kamerou. „Výhodou bylo, že jsem předtím natočila hodně reklam, většinu pro zahraniční produkce, ale pár jich bylo i pro ČR.“ Zkušenosti s kamerou tedy již měla. Navíc, dobrý režisér vás dokáže dostat do atmosféry. „Řekne vám, abyste si představila, že jste tam, kde jste a udělala to tak, jak byste to udělala normálně.“

Michaela Ochotská a James Bond 007

 Když se točil poslední James Bond, zahrála si v něm malou roličku. Produkce seriálu bere na zřetel, že Míša musí chodit do školy, ale co škola? „Byli by nepříjemní, kdyby tam nebyly výsledky. Ale škola je spokojená, protože ty výsledky tam jsou.“ Nedávno měla dokonce Míša, jako jedna z deseti nejlepších studentek možnost setkat se s prezidentem Václavem Kalusem a vést s ním diskusi. Politika pro ni není neznámou oblastí. Ráda by se jí v budoucnu aktivně účastnila. Až jednou dostuduje, mohla by pracovat na velvyslanectví, ambasádě nebo ministerstvech, pokud ovšem nepřijdou další filmové nabídky. „Spoustu nabídek odmítám jen proto, aby mi neublížily.“ Diplomacie je pro ni důležitou součástí nejen ve škole, ale i v jejím soukromém životě. „Chce to jen, aby člověk věděl, co je důležité a čím by si to mohl pokazit.“

Moderátorka Miss Europe and World

Zatím moderuje různé firemní akce, plesy a večírky, ale nedávno např. i Miss Europe and World Junior 2007 s Janem Čenským a Miss Open s Rayem Korantengem.

Michaela Ochotská a fotky pro Playboy - nahá jen tak nebude

Míša se také objevila ve známém pánském časopise Playboy. Fotky jsou velice pěkné, ale asi hodně mužů bylo zklamáno, protože odvážné fotky zde nenaleznete. Michaela Ochotská se nechala pro Playboy fotit velice decentně, bohužel nahou a celé její kráse ji zde nenaleznete.

Michaela Ochotská - nabídka

 • Modeling (módní přehlídky, show, prezentace)
 • Fotomodeling
 • Film a reklamní kampaně
 • Prezentační a firemní akce
 • Moderování akcí
 • Choreografie
 • Organizace přehlídek
 • **Autogramiády **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19389 (internetovy-magazin.cz#9797)


Diskuze a zkušenosti

frajirek | 16.04.2009 15:54
pro míšu Ahoj míšo moc ti to sluší. Míšo moc se mi líbíš :-))

Honza | 29.10.2011 11:42
Honza Ahoj míšo moc ti to sluší


Přidat komentář