Laďka Něrgešová

Poté co vystudovala gymnázium, absolvovala soukromou vyšší odbornou školu herectví pod vedením Veroniky Žilkové a Oldřicha Víznera. Už během studia dělala moderátorku v rádiu Kiss a věnovala se dabingu.

Něco málo ze života

Poté co vystudovala gymnázium, absolvovala soukromou vyšší odbornou školu herectví pod vedením Veroniky Žilkové a Oldřicha Víznera. Už během studia dělala moderátorku v rádiu Kiss a věnovala se dabingu.

Po dokončení studia nastoupila v Horáckém divadle v Jihlavě, kde si zahrála např. v Idiotovi od Dostojevského nebo dokonce v opeře Lazebník sevillský.

V roce 2000 se vrátila do Prahy, kde moderovala v rádiu City, České televizi pořad Letadlo a opět v rádiu Kiss.

Co ji proslavilo? Zřejmě moderování soutěže Česko hledá Superstar a role Ingrid ve filmu Román pro ženy. Vidět ji můžete i v seriálu Velmi křehké vztahy.

Vše má smysl

Laďka Něrgešová se jak ve svém životě, tak i v práci řídí hesly, že všechno, co se děje, má nějaký smysl. Dalším jejím oblíbeným heslem pak je: Nikdy neříkej nikdy!

Tajemnství Laďky

Našla by se dvojnice Laďky, tak tu „pravou Laďku Něrgešovou poznáte podle jizvy po motorce na levém lýtku a podle pihy mezi prsy – a veřte, že nejeden muž by onu pihu chtěl vidět.

Pravda či ne

To, jestli je Laďka Něrgešová posedlá sexem se neví. Ale ve filmu Román pro ženy tomu tak určitě bylo. Anální sex, divoké milování na židli, líbání s kamarádkou... K sexu samozřejmě patří i poodhalená prsa, nahý zadek a štíhlé nohy – tím vším se Laďka může pochlubit.

Oblíbené nej. ...

Nejoblíbenější zvíře: pes, kůň, slon i opice
Nejoblíbenější herečka a herec: všichni, kteří umí dobře hrát
Nejoblíbenější knížka: ta, kterou právě čte
Nejoblíbenější film: zbožňuje mnoho filmů
Největší úspěch: pochopení, že muži jsou vážně jiní než ženy

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19325 (internetovy-magazin.cz#8061)


Přidat komentář