Kateřina Průšová

K modelingu se Kateřina Průšová dostala ve třinácti letech, kdy si ji na ulici vyhlédl agent, který ji oslovil a pozval na casting. Pak už ji jen otec zaplatil kurz a nutný book, který si musí pořídit každá začínající modelka.

Něco málo o ní

Datum narození: 1. prosince 1983
Místo narození: Liberec
Znamení: Střelec
Povolání: modelka

Míry jejího těla

Výška: 176 cm
Míry: 86 – 56 – 90
Konfekce: 38
Barva očí: modrá
Barva vlasů: blond

Ze života

I když se Kateřina Průšová narodila v Liberci, tak své dětství prožila v nedaleké Chrastavě. Do Liberce se pak vrátila, když studovala hotelovou školu gastronomie a služeb.

K modelingu se Kateřina Průšová dostala ve třinácti letech, kdy si ji na ulici vyhlédl agent, který ji oslovil a pozval na casting. Pak už ji jen otec zaplatil kurz a nutný book, který si musí pořídit každá začínající modelka.

V devatenácti letech se Kateřině změnil život – 6. dubna 2002 se uskutečnilo finále MISS ČR 2002 a Katka obsadila první místo, čímž odstartovala novou éru svého života.

Narození dvojčat

Nenajde se asi nikdo, kdo by nevěděl o plastické operaci prsou, kterou Kateřina Průšová prodělala. Stalo se tak v roce 2005, kdy už ji nebavilo chodit po mole s nulkami, a tak do toho praštila a „pořídila” si krásné trojky, kterým říká dvojčata – a jak ji sluší…

Počátek hraní ve filmu

Katka Průšová je nejen modelka, ale i hvězda filmového plátna. Získala totiž roli ve filmu Jana Nejedlého Prachy dělaj člověka. Ten si Katky poprvé všiml na castingu do filmu Experti - překvapila ho svou přirozeností a sex-appealem.

Pro samotnou Katku to bylo velké překvapení, které vůbec nečekala. Předtím dostávala jen malé roličky. Ale jak sama řekla: „Jestli to tak půjde dál, tak určitě začnu navštěvovat herecké kurzy.”

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19294 (internetovy-magazin.cz#7813)


Přidat komentář