Jessica Simpson

Barbie se stala panenkou, která nemá obdoby. Je krásná a sexy, a to vše při výšce necelých 28 centimetrů. Za celý svůj vývoj prošla mnoha změnami a řídila se módními trendy v oblékání, úpravě vlasů i líčení.

Jessica Simpson

Barbie se stala panenkou, která nemá obdoby. Je krásná a sexy, a to vše při výšce necelých 28 centimetrů. Za celý svůj vývoj prošla mnoha změnami a řídila se módními trendy v oblékání, úpravě vlasů i líčení.

Ne jinak je tomu i u světově známé zpěvačky a herečky Jessica Simpson. Ta je taky velmi půvabná, sexy a jde krok za krokem s módou. Rozdíl mezi těmito „holkami” je, že Barbie je pouhá hračka, kdežto Jessica velmi vyhledávaná osobnost, 6x vyšší než Barbie.

Něco málo z jejího života

Jessica Simpson se narodila 10. června 1980 v americkém státě Texas, kde až do svých 18-ti let zpívala v kostelním chóru. Je držitelkou několika zlatých i platinových desek. Nejenže je vynikající zpěvačka, ale v poslední době se začíná čím dál víc objevovat i ve filmech a prknech modelingu.

 

V roce 1999 debutovala albem Sweet Kisses a hned poté přišlo neméně úspěšné In This Skin. Roku 2001 vyšlo Jessice Simpson album Irresistible, z něhož vzešel i jeden z největších hitů posledních let, pojmenován stejně jako samotné album.

Film - Mistři hazardu

V roce 2005 Jessica dostala roli ve filmu Mistři hazardu. Zahrála si Daisy Duke, sestřenici fanoušků aut Boa, kteří jsou postrachem jihu. Pracuje v místní hospodě, ale neznalí cizinci neví, jak to ve městě chodí a chtějí si s Daisy zašpásovat. Ona ovšem není jen hezká blonďatá tvářička, dokáže své nápadníky pořádně zmlátit – jednoduše řečeno: drsná Barbie.

Kdo tady řekl úmělá barbie

Už není žádným tajemstvím to, že Jessica Simpson vděčí za svůj Barbie vzhled, nejen skvělým stylistům a vizážistům. Je dobře známo, že využila služeb plastické chirurgie.

Ovšem je nutné dodat, že blonďatá kráska se rozhodla skoncovat s tímto drastickým zkrášlováním. Minulý rok si totiž Jessica nechala zvětšit rty injekcemi a měla po nich doslova zohavený obličej. Ono vypadat jako panenka Barbie se někdy nevyplácí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19338 (internetovy-magazin.cz#8203)


Přidat komentář