Gwen Stefani - what you waiting for

Gwen Stefani - datum narození a znamení. Písničky Gwen Stefani- No Doubt. Gwen Stefani a móda. Diskografie Gwen Stefani. Gwen Stefani je zpěvačka No Doubt, která se vydala na sólovou dráhu. Tu odstartovala pilotním singlem What You Waiting For.

Gwen Stefani - datum narození a znamení

Celé jméno: Gwen Renee Stefani
Datum narození: 10. března 1969
Místo narození: Anaheim, Kalifornie, USA
Znamení: váhy
Povolání: zpěvačka
Výška: 168 cm
Váha: 52 kg
Přezdívka: Sunshine ## Písničky Gwen Stefani- No Doubt

Gwen Stefani je zpěvačka No Doubt, která se vydala na sólovou dráhu. Tu odstartovala pilotním singlem What You Waiting For, který se stal vzápětí hitem všech rádií. Na produkci se podílela významná jména jako Andre 3000 (Outcast), Nellee Hooper a The Neptuns. Co se týče autorů, sama Gwen se podílela téměř na všech písničkách. Pomocnou ruku jí podala také Linda Perry, Christina Aquilera, Pink nebo Dr. Dre.

Gwen Stefani a móda

Nejen že Gwen Stefani sklízí pěvecké úspěchy po celém světě, dostala také uznání za svůj vkus. Byla označena za nejlépe oblékanou celebritu. Gwen si na svém stylu oblékání dává velmi záležet a nenechá svými kreacemi nikoho chladným.

  • Protože o sobě ví, že má módu v malíčku, založila si vlastní módní značku L.A.M.B., kterou si zamilovali i hollywoodské celebrity.

Gwen Stefani a syn Kinston

Pár týdnů poté, co Gwen porodila syna Kinstona Jamese McGregora, si s ním a se svým manželem vyrazila na procházku, tentokrát však bez osobních strážců. Okamžitě se přihrnuli zvědaví paparazzi, ale manželský pár se jim k velkému překvapení nestranil. Gwen dokonce na lavičce v parku před zraky všech nachystaných fotoaparátů svého syna nakojila. Stydlivka z Gwen asi nikdy nebude…

Gwen je opět ve formě

Gwen Stefani se neuvěřitelně brzy po porodu dostala zpátky na svou váhu. Krátce po narození synka začala plavat a cvičit a nyní je opět ve formě. Pečovala o sebe samozřejmě také během těhotenství.

Diskografie Gwen Stefani

2004 – Love, Angel, Music, Baby
2006 – The Sweet Escape

No Doubt

  • 1992 - No Doubt
  • 1995 - The Beacon Street Collection
  • 1995 - Tragic Kingdom
  • 2000 - Return of Saturn
  • 2001 - Rock Steady

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19309 (internetovy-magazin.cz#7959)


Přidat komentář