Gisele Bündchen

Když Gisele chodila do školy, tak se jí přezdívalo Olive Oylová (přítelkyně Pepka námočníka) nebo kostra. Sama Gisele tvrdí, že tehdy vypadala jako komár. Nohy měla stejně dlouhé jako ruce.

Něco málo o ní

Datum narození: 20.7.1980
Místo narození: Horizontina, Rio Grande do Sul, Brazílie
Znamení: Rak
Povolání: modelka, herečka
Výška: 180 cm
Váha: 57 kg
Míry: 86 – 61 – 86

Ze života

Gisele pochází z poměrně velké rodiny. Má pět sester – Raquel, Grazielu, Gabrielu, Rafaelu a Patricií (s tou jsou neidentickými dvojčaty).

Když Gisele chodila do školy, tak se jí přezdívalo Olive Oylová (přítelkyně Pepka námočníka) nebo kostra. Sama Gisele tvrdí, že tehdy vypadala jako komár. Nohy měla stejně dlouhé jako ruce. Její spolužačky ji mezi sebe nechtěly, a tak raději hrávala volejbal. Byla v něm tak dobrá, že dokonce uvažovala o profesionální dráze.

Ve svých třinácti letech se spolu se sestrami Gabrielou a Patricií přihlásila do přípravného kurzu pro modelky a v roce 1994 byla vyhlášena druhou nejlepší brazilskou krasavicí v prestižní soutěži Elite Model Look.

Dnes je z Gisele Bündchen uctívaná topmodelka a hvězda. S velkou slávou propaguje grandiózní brýle značky Vogue a je jednou ze tří žen, které se mohou pochlubit celým exkluzivním fotosetem prestižní módní značky spodního prádla Victoria’s Secret.

Za zmínku také stojí to, že Gisele na své profesionální dráze zabloudila i do světa filmu. Zahrála si třeba bláznivou řidičku v komedie Taxi nebo jste ji mohli vidět v roli princezny Isabelly v pokračování dobrodružství Gala Asterixe.

Co jste určetě nevěděli

I když se Gisele narodila v Brazílii, tak její rodiče pocházejí z Německa. Proto je její příjmení Bündchen i s přehlasovaným u. Ale asi necelá polovina jejich fanoušků, nemá o jejím příjmení ani potuchy.

Gisele se narodila v brazilské vesničce Tres de Maio poblíž Horizontiny. Tato vesnička kdysi nebyla vyznačena ani na mapě. Dostala se tam, až když se Gisele proslavila.

Večírky Gisele moc nemusí. Je sportovně založená, a tak se raději volným pádem vrhne s padákem z letadla, sjede na raftu divokou řeku nebo skočí bungee jumping. Ale i přesto se považuje za rodinný typ.

Radši než luxusní restaurace má McDonaldy, které v Americe představují něco jako stravovací zařízení pro nižší sociální vrstvu. Dokonce se tvrdí, že Gisele byla pro módní svět objevena, když ji tam nějaký vyhledávač talentů zahlédl, jak si dává Big Mac.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19311 (internetovy-magazin.cz#7972)


Přidat komentář