Fergie a její sólová dráha

Je herečkou, modelkou i skladatelkou a na veřejnosti se objevuje od svých devíti let. V počátcích kariéry propůjčila svůj hlas Sally z televizních speciálů Charlie Brown, také sériím Kids Incorporated.

Něco málo o ní

Datum narození: 27.03.1975
Pravé jméno: Stacy Ann Ferguson
Místo narození: Kalifornie, USA
Místo narození: Hacienda Heights
Výška: 162 cm
Znamení: Beran (jaké dárky má asi ráda?)
Oblíbená květina: růže
Oblíbený nápoj: Sprite a Red bull
Oblíbené místo: South Beach, Hawaii a Miami
Auto: BMW Cabrio
Hudba: Lenny Kravitz, Stivie Wonder, Madonna, JaKson 5, Snoop Doogy, Ice Cube, DJ Quick, YoYo..Quin Latifah

Ze života

Fergie (donedávna členka Black Eyed Peas), Stacy Ferguson se narodila Terri a Patt Fergusonovym v roce 1975 v Kalifornii.

Je herečkou, modelkou i skladatelkou a na veřejnosti se objevuje od svých devíti let. V počátcích kariéry propůjčila svůj hlas Sally z televizních speciálů Charlie Brown, také sériím Kids Incorporated.

Fergie byla frontmankou R&B skupiny Wild Orchid a působila společně s Renee Sands a Stefanie Ride. V různých hudebních uskupeních zpívala zadní vokály a v roce 2003 se připojila ke skupině Black Eyed Peas. Hip-hopový žánr, Justin Timberlake a píseň „Where is The Love?” odstartovala vzestup nejen Fergie, ale celého seskupení. Vzpomeňte také na skladbu Let´s Get Retarded a skvělý úvodní part. Skladba se vám zaryje pod kůži právě díky pronikavému hlasu Fergie.

Stále pilná včelka

Fergi debutovala v roce 1987 hororovým filmem Monster in the Closet. Na plátno se dostala prostřednictvím projektů Outside Ozona, Riskni to s Polly, 50x a stále poprvé a Buď v klidu. V roce 2006 si zahrála ve snímku Wolfganga Petersena, Poseidon.

Sólová dráha

Na počátku roku 2006 začala s natáčením sólového alba The Dutchess. Album nabízí písně z různých žánrů, od popu, hip-hopu až po rap, bonusovou záležitostí je skladba Get Your Hands Up, za níž stojí i Black Eyed Peas. Za zmínku stojí i skladba Pedestal a momentálně hraná Fergalicious. Na albu se podíleli producent Polow Da Don, Will.i.am a jako hosté třeba John Legend, B-Real ze Cypress Hill nebo Rsita Marley.

Top 50 - nejkrásnějších lidí světa

V květnu 2004 byla Stacy Ferguson vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19330 (internetovy-magazin.cz#8123)


Přidat komentář