Evangeline Lilly

V dnešní přeseriálované době existuje jen málo televizních počinů, které by dokázaly uchvátit tak jako fenomenální seriál Lost. Seriál získal už po roce vysílání v šesti kategoriích cenu Emmy, Zlatý Glóbus za nejlepší televizní dramatický seriál.

Zdrcující sledovanost

V dnešní přeseriálované době existuje jen málo televizních počinů, které by dokázaly uchvátit tak jako fenomenální seriál Lost (Ztraceni). Seriál získal už po roce vysílání v šesti kategoriích cenu Emmy, Zlatý Glóbus za nejlepší televizní dramatický seriál, cenu Saturn Awards a mnoho dalších. V seriálu sledujeme osudy cestujících, kteří přežili pád letadla na neznámém ostrově v Jižním Pacifiku. Trosečníci mají co dělat, aby na tajemném ostrově plném záhad a nebezpečí přežili. Jednou ze Ztracených je také Kate. Působí jako silná žena s perfektní kondicí, brzy však vyjde najevo, že byla v minulosti trestána a v letadle ji převážel v poutech šerif.

Má její role hodně společné s jejím soukromým životem?

Jaká je ale Evangeline Lilly, která ztvárňuje postavu Kate, ve skutečnosti? Dalo by se říci, že má se svou rolí mnoho společného. Stejně jako Kate je fyzicky velmi zdatná – věnuje se snowboardingu, sjíždí divoké řeky, leze po skalách a šplhá po stromech. Jako dobrovolnice dokonce strávila nějaký čas s misionáři ve filipínské džungli.

Bojovnice za lidská práva

Evangeline Lilly se narodila 3. srpna 1979 v malém kanadském městečku. Její otec byl učitel ekonomie, matka kosmetička. Evangeline se od malička zajímala o lidská práva. Na univerzitě si jí ale všiml hledač talentů a Evangeline si začala přivydělávat jako modelka a příležitostně také jako herečka. Veškerou práci však vykonávala především proto, aby si zaplatila studia. Přestože měla za sebou teprve měsíční kurz herectví, ji tvůrci seriálu Ztraceni obsadili do jedné z hlavních rolí. Její krása a charisma zaujala také porotu časopisu Maxim, která pravidelně vyhlašuje nejkrásnější ženy světa. Evangeline Lilly získala druhé místo. Díky seriálu Ztraceni Evangeline získala nejen peníze a slávu, ale také nového přítele – Dominika Monaghana, který v seriálu hraje rockového zpěváka a bývalého feťáka (možná si jej více pamatujete jako hobita Smělmíra Brandoráda z Pána prstenů).

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19310 (internetovy-magazin.cz#7970)


Přidat komentář