Daniela Peštová

Svět miluje české krásky a Daniela se brzy začala prosazovat nejen na předváděcích molech, ale čím dál častěji se stávala tváří a předevšímsexy tělem titulních stránek renomovaných časopisů jako Marie Claire, Cosmopolitan nebo Elle.

Kovbojka z Teplic

Daniela Peštová se přesně trefuje do citátu doktora Skružného z Vesničko má středisková, kde říká: „A holky, holky máme nejhezčí na světě!” Blonďatá Daniela se narodila 14. října 1970 v Teplicích a dlouho to na nějakou převratnou kariéru ve světě modelingu nevypadalo.

Až teprve v devatenácti letech se ji podařilo prorazit v soutěži, na které si ji vyhlédla agentura Madison Modeling Agency.

Žádost o českou krásu

V té chvíli se rozplynulo vysokoškolské studium Daniely Peštové, protože díky této agentuře se dostala do Paříže, kde naplno začala její modelingová kariéra.

Svět miluje české krásky a Daniela se brzy začala prosazovat nejen na předváděcích molech, ale čím dál častěji se stávala tváří a především sexy tělem titulních stránek renomovaných časopisů jako Marie Claire, Cosmopolitan nebo Elle. To už působila v New Yorku, a i přes menší znalost angličtiny o ni byl velký zájem.

Sport Illustrated

Největší událostí však pro Danielu Peštovou byly dvě titulní strany v této rubrice už několikrát zmíněného prestižního časopisu Sport Illustrated. Plavkové číslo ozdobila hned dvakrát a to v roce 1995 a 1998. Kromě toho získala lukrativní smlouvu s kosmetickou firmou L´Oreal.

Spoutáná srdem ze Slovenska

Současným partnerem Daniely Peštové je slovenský zpěvák a skladatel Palo Habera, se kterým má dceru Ellu. Z dřívějšího manželství s Tomasem Buttim pochází syn Yannick. Dvojnásobná maminka však v žádném případě modeling na hřebík nepověsila a stále omračuje zraky všech mužů i žen na celém světě stejně jako nynější Miss World - Taťána Kuchařová.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19347 (internetovy-magazin.cz#8262)


Přidat komentář